f
Pranešimai: 4

2015-08-17 13:08

www.sos03.lt/Seksualine_sveikata/Kontracepcija/Kontracepcija_paauglysteje

cia yra idomios informacijos apie kontr.

zivile
Pranešimai: 39

2015-08-15 00:08

Stai ka perskaiciau viename tinklapyje:
Kaip neseniai pranešė New York Post kontraceptinis pleistras nuo 2002m. atsakingas jau už 17 moterų mirtis, kurių amžius buvo nuo 17 iki 30 m. Pleistras buvo reklamuotas su supermodelėmis ir olimpinėmis atletėmis kaip kontraceptinių tablečių alternatyva. Ortho Evra pleistro gamintojas Ortho-McNeil, sakė, kad pleistras patogesnis, nes jį reikia kartą savaitėje pakeisti, o tabletes reikia ryti kasdien. NYU Medical Center ginekologas ir profesorius Dr. John Quagliarello sako, kad tokie faktai verčia susirūpinti. Nes labai didelis mirčių skaičius. Ortho Evra pleistras išskiria kontraceptinius hormonus į moters kraują per odą. Šie hormonai gali sukelti lemtingą širdies infarktą, priepuolius ar kraujo trombus. NEW YORK, September 21, 2004 (LifeSiteNews.com)
Lifeissues.net Newsletter 251 Populiaraus kontraceptinio pleistro Ortho Evra gamintojas Johnson and Johnson padalinys Ortho McNeil 2005 11 10 perspėjo milijonus moterų, kad pleistre yra žymiai didesnės hormono dozės ir susidaryti kraujo krešuliams rizika yra žymiai didesnė. Taip pat neigiamų pašalinių pasekmių tikimybė yra daug didesnė, nei buvo teigta anksčiau. Dirbtinio hormono estrogeno kiekis yra didesnis 60%, nei tipinėse kontraceptinėse piliulėse, nes chemikalai patenka į kraują ir iš organizmo pašalinami skirtingai, nei vartojant piliules. MSNBC: www.msnbc.msn.com/id/9997382/

sandra
Pranešimai: 60

2015-05-10 15:05

Man sutrumpejo menesines - anksciau buvo apie 6d., dabar nepilnas 3d. Gaunasi ekonomija ant higienos priemoniu :) Del plaukuotumo mazejimo, tai cia man naujiena!

ji
Pranešimai: 176

2015-05-03 19:05

Supratau:))))

ji
Pranešimai: 176

2015-05-03 16:05

Jai mano nikas "JI"...tai ka..reiskia kad esu "
Gurmane"...nesvaikit:)

As pasisakiau savo niku...mano "Ji"

o gurmanes vienas pasisakymas, o ne 2 kaip sakai?
As savo nuomone turiu...

Erika
Pranešimai: 40

2015-05-02 18:05

Ispradziu vartojau kontraceptines tabletes, bet neatlaike skrandis.apsinuodijimai budavo kas dvi savaites.tai sekino, bet pabandziau kontraceptini pleistra EVra..ir zinokit jokiu problemu.jau antra menesi vartoju ...salutiniu pojuciu jokiu...rekomenduoju !!!!!!!!!

ji
Pranešimai: 176

2015-05-02 06:05

Justinka
na kaip supratau "gurmane" ir pagarbiai ziuri i tokias poras. Tu cia ka jai priekaistas?
Pasiskaityt geriau!!!
Saunu kad yra tokios poros, rupinasi. :))

daiva
Pranešimai: 281

2015-04-23 09:04

anksciau vartojo kontracepcines tabletes...tik nezinau kokias(neklausiau)

daiva
Pranešimai: 281

2015-04-22 14:04

Deja ne gripas:(
O nuo to pleistro, manom..
Nes zino ji pagal save, kada suserga gripu ar pan.
Cia kitoks jausmas.
Ir juokinga nesidaro:(

daiva
Pranešimai: 281

2015-04-18 05:04

Mano kaimyne pries keturias dienas pradejo naudoti pleistra. Jai prasidejo galvos skausmai, pykinimas, temperatura.
Ar tai normalu, ar taip turi buti?
Ar cia jai viskas gerai? Gal reiktu jai nebenaudoti?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių