zuvyte
Pranešimai: 1

2015-05-09 13:05

man taipat 16m. taip galima pastoti,pries 3men as taipat pastojau myledamasi per menesines.taigi saugokis...

Vilte
Pranešimai: 335

2015-05-09 05:05

Turek kantrybes sulauk pabaigos menesiniu ir pamatysi. Bet jei kraujuoji tai tikrai nesi nescia o pykinimas gali buti del menustraciju,tai tik stiprybes mergyte ir nenusimink gyvenimas nesibaige.....

giedre
Pranešimai: 101

2015-05-05 17:05

Na niekas tau nenori moralizuoti:).
Gi pati supranti kad koks klausimas toks atsakymas. Paskaiciusi supratau kad tau nuosirdiai patarinejo:). Tikrai nera tau ko pykti. Matai eisi jauna ir tavo klausimas suaugusiems atrode na "kvailokai".
Ir tikrai nueik i vaistine nusipirk testa...pigiausias kainuoja jai neklystu apie 3 lt. Bet man patikdavo apie 7 lt kainuojantis (bet tai yra neesme) juk paciai del ramybes butu geriau, nieko tau vaistininke nesakys:) jai pati nedrysti pirkti, tai gal draugas drasesnis yra( labai butu saunu jai jis tai padarytu) :)))
Ir nesinervik, viska tau cia pataria protingai. Dabar pati pasirupink, nes is tavo parasymo net ginekologe nepasakytu "ar tu nescia". Yra priemoniu suzinoti ir paciai ir pas ginekologa nueiti.
Sekmes...buk drasi :))

ji
Pranešimai: 176

2015-05-04 12:05

vistiek pasitikrink, gali buti menesines ir per nestuma.

anonimė
Pranešimai: 26

2015-05-04 06:05

tu durna kad nori atsisakyti savo vaiko o kad laukiesi aišku kaip diena.jeigu atsisakysisavo vaiko paskui gali gailėtis. abortas ne pati geriausia išeitis

dana
Pranešimai: 132

2015-05-04 05:05

Klausyk???
Nusipirk testa vaistineje, ir zinosi, ar nescia.
Kazkaip keistai rasai...jauna labai esi turbut, kad nesuvoki kas ir kaip.
Pries pradedant lytini gyvenima, reikia apsisviesti labiau( cia nemoralas)...patarimas.

p.s...pastoti galima ir nuo vieno karto:))

Testa pirkis vaistineje!!!!!!!!!

moteris
Pranešimai: 42

2015-04-30 13:04

Sperma gyvybinga sveikame moters orgamizme išlieka 5 dienas tai jai mylėjaisi 4 dieną po mėnesinių ir dar penkias dienas tavyje bus gyvybingi spermatozojdai, tai tikrai gali pastoto. Beje man taip ir buvo.

pasimetusi
Pranešimai: 13

2015-04-27 19:04

ar galima pastoti nesisaugant mylintis po 4dienu nuo menesiniu nuo pabjgos;o?

Milana
Pranešimai: 3

2015-04-22 12:04

Saule, Aurelija,
taip, tikrai pleistras yra patikimas dalykas (kalbu is savo patirties). Pleistra po gimdymo rekomenduojama naudoti, su pirmosiomis menesinemis. Keiciamas tik kas savaite. Nekenkia skrandziui, kepenims, inkstams, odai. Man po gimdymo pleistras buvo patogus tuo, kad per nemiga buvau ziauriai issiblaskius ir nuolat uzmirsdavau tas tabletes, ir savijauta nekokia buvo. O su pleistru, kaip ir nieko nesijaucia, kad naudoji.

Gretute
Pranešimai: 2

2015-04-18 14:04

gal kas galit pasakyti ar yra tokiu tableciu kurios paskatintu menesines?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių