Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-02 18:01

Monika- yra skirtumas, turi buti tik pagal laikrodzio rodykle. Siaip nieks neaiskino kodel, bet manau jei visur taip akcentuoja matyt atsizvelgta i poveiki.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-02 16:01

maziuuke- truksta apie 2 kg. Skauda krutine dvejais atvejais: arba bresta, arba persalai.

au
Pranešimai: 4

2015-01-02 11:01

bet gal galit patarti ka nors. tuos pirmus zingsius ka daryti, prasau patarkit.

Mona
Pranešimai: 14

2015-01-02 11:01

Man 13m. sveriu 30 kg. ugis 148 cm as esu liekna,tiesiog lenta PATARKIT KA VALGYT KA DARYT KAD TIK SUSTORECIAU!!!!! as turiu apetita normaliai valgau bet kilogramai islieka toki kokie yra- 30 kg as tikrai noreciau sverti bent 36 kg to man ir uztektu :((((

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-02 10:01

norge- tai deretu apsilankyti pas ginekologa, nes tavo amziuje turetu buti reguliarios menesines. Gali buti hormonu problemos.

:( - apie 2 kg trukumas brendimui, matyt intensyvus sportas stabdo tavo kuno brendima.

""labai"" protinga...- jeigu nuskutai tai prades augti antakiu plaukeliai stambesni ir gausiau. iseities nera, daugiau neskusk, nes bus sunku ir pesiot kai bus storas plaukas.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-02 10:01

anadii- ugis ir svoris puikus. O krutine pauges labiau tarp 14-16 metu, nes buna pats brendimo "ikarstis".

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-01 20:01

norge- neaisku koks tavo amzius.

atevi - ne pas visas merginas buna atsikise speneliai, tad gali buti, jog tavo krutines speneliai nera jautrus uztat ir neatsikise.

Naujametine- truksta matyt vitaminu, kad odele skilineja, neturi taip buti, beje ir pastovus
nesiojimas liemeneleje irgi kenkia speneliu odai.

BBZ- nebent darysi tuos masazus blogsi, bet siaip tai negali. Tai naturalus budas skatinti kraujotaka, ismasazuoti krutines oda ir pan. kad brestu geriau.

:<- siaip jei isskyru buna labai gausu, reiktu tikrintis pas ginekologa, nes tai gali buti ligu pozymis.

Anadii
Pranešimai: 3

2015-01-01 17:01

Man 13m. Ūgis apie 163cm, svoris apie 50. Šiaip man mano figura visai patinka, tik kad krutines nera, kazkiek pradejus augti bet pastaraisiais metais nesikeicia..norėciau padidint. menesines prasidėjo prieš 2 metus.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-01 16:01

Bijanti - pas tave labai mazas svoris, turetu buti bent 58-60 kg. Del krutines kausmo, tai dazniausiai skaudena del keliu priezasciu: pirmoji - tai brendimas, antroji- persalimas. Neaisku kuris variantas tavo, nes turetu apziuret seimos gydytojas ir paimt krauja tyrimams, ten matytu uzdegima. Del guzelio, tai vel gi reiketu tikrinti, nes vezys siais laikais jau jauno amziaus nepaiso. Bet didele tikimybe, kad tai tiesiog brendimo metu padidejes limfmazgis. Reiketu visgi jei skaudena masazuoti delno puse pagal laikrodzio rodykle apie 5-8 minutes du kartus per diena (ryte, vakare), maudantis karstame duse papildomi masaziukai.

/neregistruotas/- labai sutinku su tamstos nuomone, nes as jau daug kartu sakiau, kad kudoms merginoms tikrai bus vargo su krutine.

lelele - tau jau atsakiau el.pastu.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-01 15:01

Luka- nera jokiu vaistu krutinei didinti (isskyrus kontraceptikus suaugusiems). Kol kas nieko nepadarysi kol nepradesi normaliai bresti, o tai manau ne uz kalnu. Aisku jeigu busi plonesne ziurint pagal ugi, tai vel gi tiketis didesnes krutines butu naivu. Privaloma palaikyti kuno svori pagal sia skaiciuokle: is savo ugio atimti skaiciu 110 ir tai bus idealus svoris visam organizmui. Intensyviai sportuojantiems deja, bet krutine maziau bresta.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių