inetutia14
Pranešimai: 1

2015-01-03 15:01

Sveiki, mano ugis- 1.70 m. svoris- 36kg man 15 metu,bet krutine labai maza. noreciau suzinoti ka daryti, kad ji padydetu? uz atsakyma iskarto aciu;)

lelele
Pranešimai: 2

2015-01-03 15:01

Ir beje , mano ugis yra 158

lelele
Pranešimai: 2

2015-01-03 15:01

Sveiki, man 12 metu , sveriu 43 , ka reikia daryti , jog greiciau augtu krutine? ji man skauda labai ilga laika , o ir taip pat triusikeliuose vis kazkoks skystis , kaip tai paaiskint?

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-03 11:01

maziuuke- taip, tikra tiesa.

Karmita
Pranešimai: 2

2015-01-02 22:01

Man 21 metai, o pas mane krutinė tokia maža, ji net i delna telpa. Ka man daryti, kad ji padidetu? ir ar tai normalu mano amziuje

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-02 21:01

bepapė- beje truksta tau brendimui apie 6 kg svorio.

Putyte- jokiu savo duomenu neuzrasei.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-02 21:01

Emilija- va cia nukopijuok ir paskaityk >> seimos.sveikas.lt/lt/moteru_sveikata/mergaite_ruosiasi_tapti_moterimi_menesiniu_ciklas/

bepapė- stenkis maziau nesioti liemenele, jei nepatogu jog matysis speneliai, tai prie maikutes prisiuk kauselius. Iseitis visada yra.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-02 20:01

leliaa- nuo kopustu tai tik pilvuka pucia. Neklausyk durnu patarimu. Krutine buna didesne ir pas didesnio svorio merginas, taip pat ir normalaus svorio merginas. Tereikia normaliai maitintis, neperdetai ziureti svorio ir specialiai save alinti. Kai jau pradesi normaliai bresti bus ir krutine, tereikia siek tiek palaukti. Ziurek i savo mama ar senele ir matysi kas taves laukia artimiausiu laiku, visgi genai daro savo.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-02 19:01

Saja- nieko nepadarysi, tik teks susitaikyt. Manau esi liekna, todel ir kitose vietose nera per daug. Buna ir tokiu dydziu reiskiasi esi tokia ne viena. Be to jei jau turi vaikuti, matyt vedus??, tai manau tavo vyrui patiko tai -kaip atrodai, o ne taip kaip atrodytum. sekmes tau, ir nesinervuok, gyvenimas yra grazus. :)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-02 18:01

nastiuuks- neteisingus savo duomenis uzrasei (ugi suklydai).

nezinau- labai daug klausimuku, bandau atsakyti: pirmiausia tai krutine jei po masaziuku truputi skaudena, tai brendimo pozymis, bet vel gi, kadangi dar nesergi menesinemis, tai vyksta tik pasyvus brendimas, o tu masaziukais paruosi krutine normaliam brendimui. Tavo pagalba krutinei manau tikrai atsipirks kai pradesi bresti lytiskai. Ir apie 2,5 kg trukumas brendimui. Siaip negirdejau dar, kad kam kenktu masazai, matyt kazkas susipainiojo.

Mona- tau uztektu ir 35 kg. Kaip matai nemazai truksta, ir nera is ko bresti. O del valgymo, tai jau labai daznai rasiau, paieskok siose dviejose temose.

au- jei tikrai labai maza krutine, tai net sunku ka patarti, nes neaisku kodel, reiktu aiskintis kodel taip pas tave yra, nes tai nenormalu su tokiais duomenimis. Masaziukai- tai kol kas vienintelis dalykas, kuri galetum pabandyti.

laaaa- neblogi duomenys tavo, o ir svorio jei ir reiktu dar kiek priaugti tai pakaktu vos 1-2 kg. Kadangi dar nereguliarios menesines, jos dar tik formuojasi, hormonai dar tik formuoja lytini brendima, tad masaziukai yra puikus dalykas pries brendima paruosti krutine. Kantrybes, nes masaziukus reikia daryti tikrai ilga laika.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių