evelyte
Pranešimai: 2

2015-01-06 15:01

beje menesinem sergu jau du metai jos neleguliarios. svoros 60 kg ugis 1.70

evelyte
Pranešimai: 2

2015-01-06 15:01

sveiki. man is dalies juokinga vienuolikmets trylikametes mergaites sako kad joms neauga krutine. kokia gali but krutine pas vaikus.? mmm.? eikit su lelem zaist o ne apie papukus galvot mergytes.:) man paciai 16 m. o krutine maza galima sakyt jos is vis nera. lemenuke skesta. aisku nezinau kpdel ji tokia maza. svoris ir ugis atitinka o jos kaip ner taip ner. turiu psichologini sutrikima obsenini kompulsini sutrikoma sergu jau du metus. mano klausimas butu toks.: ar sitas psichologinis sutrikimas lemia kad krutine nepadideja.? tiesiog gal sutrike hormonai.? gal koks vitaminu trukas.? ka patartumet daryt kad krutine nors kazkiek paaugtu.? labai nuosirdziai prasau kad atsakytumet i mano klausimeli
is karto dekoju uz atsakymus .:)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-06 10:01

lelele- visi zmones turi spenelius, kas nenormalaus isryskeja? Juk viskas naturalu. Gali sugalvoti pvz prisiuti liemeneles kauselius prie maikutes, tada nebus matyti speneliu, nevers krutines ir bus labai gerai brendimui.

pasimetusi- na greiciausiai dar visgi nevyksta pilnas lytinis brendimas, kazkas keiciasi hormonuose. Svorio galetu buti apie 2 kg daugiau.

Bumšakalakaa- na pas tave tik formuojasi brendimas, hormonai. Kadangi truksta svorio brendimui apie 4 kg tai ir kvailioja tas visas formavimasis. Krutine kol kas bresta tik pasyviai, kol nebus pastoviu, reguliariu menesiniu.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-05 21:01

lelele- tikrai kol vyksta brendimas jokios liemeneles nereiketu nesioti. Tai varzo laisva brendima.

fdje- cia jau tu pamastyk ar tau patiktu krutine brestanti i sonus?

lelele- masaziukai ir krutines brendimui i sonus kazkiek gelbeja.

nastiuuks- liekni zmones bresta pasyviai, nes jei yra brendimui svorio trukumas, tai nera ir kaip bresti normaliai kaip priklausytu.

Neee...- na palinkesiu kantrybes, nes tau tik 12 metu. Tavo duomenys brendimui tinkami.

bla bla bla ;p- tu klysti manydama, kad pratimai skatinantys raumenu atsiradima krutineje tau pades didinti krutine- tikrai priesingai gausis, nes tavo kuno mesyte pratimai pavers raumenimis, tad tik stabdysi ju brendima. Svorio truksta siaubingai daug, jau atsirandancios isskyros rodo, kad kunas noretu bresti, bet truksta daug kuno svorio.

nastiuuks- del plauku tai pas sviesesniu plauku merginas plauku intymiose vietose buna maziau, o pas tamsesnes gausiau.

Neee...- neauga del kazkokiu priezasciu, siaip sau nesustoja augti, reikia aiskintis priezastis.

help- taip be liemeneles vyktu brendimas greiciau.

helpp- bukit geros, paieskokit siose dviejose temose masaziuku darymo aprasymus ir iskelkit nukopijave vel i virsu.

neziniukee
Pranešimai: 14

2015-01-05 19:01

beje mano klasiokes jau turi kaikurios jau gana dideles krutis o mano tik po oda yra kieti kazkokie rutuliukai....beje mano mamai menesines prasidejo 12.5 o man po 4 menesiu bus 14 bet menesiniu nera :(

neziniukee
Pranešimai: 14

2015-01-05 18:01

laba diena, pastaruoju metu ypac padidejo baltu isskyru gausa ir nezinau ar tai gerai, man 13 metu uz 4 menesiu bus 14, menesiniu nera, mano ugis 157cm o svoris mazdaug 39-41 kg , apytiklsiai 40kg
gal galetumetet pasakyti kada turecia laukti menesiniu ir ar jos buna skausmingos, kokie gali buti zenklai kad jos greitei pasirodys?? Labai aciu :)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-05 17:01

/neregistruotas/- svorio trukuma matau pas tave, uztat ir krutine galbut maza, o gal ir sportuoji tai visai neaugs didele? Pasiskaityk cia jau raseme apie masaziukus, jei turi didelio noro ir darysi masaziukus pastoviai tai 80 proc. tikimybes, kad kazkiek padides kol bresti.

Anadii
Pranešimai: 3

2015-01-05 12:01

Norėjau paklaust. Man jau reikia liemenėles, bet sakot, kad ji varžo augima, bet girdėjau kad sveika nešiot liemenele. tai kaip dabar suprast,sveikiau augimui bus kad aš ja nesiosiu ar kai nenesiosiu?

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-05 10:01

/neregistruotas/- taip masaziukai kazkiek visada gelbeja.

Liza kre- tada taip, tai yra siek tiek tiesos.

I want sport!- slaunu ir pilvo pratimai nepakenktu.

kometa- apie 4 kg svorio trukumas kad krutine butu didesne.

heyyy- jei "pradursi" bus siek tiek kraujo, o vaikinas pastebes, kad pirma karta nera kraujo. Pirma karta privalo buti kraujo kaip plysta mergystes plevele.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-05 09:01

martyna- neaisku kiek tau metu, bet svorio trukumas apie 5 kg.

daniele2- tokiame amziuje galetum jau pasitarti su ginekologu, nes matyt hormonuose yra kazkas negerai, ginekologas galetu israsyti kontraceptiku, kurie pareguliuotu tavo hormonus. Svoris siaip labai geras.

Neziniuke- jeigu gausios menesines tai tiesiog dazniau keisk iklotus ir tiek.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių