eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-28 19:12

R.R.- masazai du kartus dienoje reguliariai atliekami delno puse pagal laikrodzio rodykle sukimo budu aplink krutine po 5-8 min. vienam kartui. Pradzioje pradedama nuo maziau minuciu. Kopusto lapai- mitas.

Mazute- kol kas turi virsvori, bet esi zemo ugio manau (metu neuzrasei tai sunku tiksliai pasakyti), bet kai bresi ugis soktels i virsu greiciau nei svoris, tada apsilygins ir bus daug geriau nei svoriui vytis ugi.

;(- ginekologas skiria vaistus jei menesines (hormonai blofai formuojasi) niekaip neprasideda iki 16 mazdaug metu.

/neregistruotas/- visko buna siam pasauly, jei mergina neserga menesinem iki pilnametystes, tai ji negales tureti ir vaiku.

kalulina- svoris tavo geras, tiesiog dar nebresti stipriau, galbut dar itakoja ir ankstyvas gimimas.

roze56
Pranešimai: 4

2015-12-28 18:12

mano 170 cm sveriu 56 kg man 15 maza krutine nesioju 70 a mamos mazesne krutine man neauga krutine svoris auga i pilva cia paveldeta ka galima padaryt kad esiociau b dydi

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-12-28 15:12

Niekas- siaip jei tikrai laisva tai gal ir nieko, bet kaip ir minejau jei nors kiek spaudik, tai gali blogiau bresti i dydi arba tiesiog i sonus subresti, tada butu nelabai grazi krutine, kai krutines "viduriukas" ziuretu i salis.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-12-27 21:12

Niekas- netiesa, ugio menesines nestabdo. Liemenele nesioji su pakietinimais ir taip suverzi savo krutine, kuri prades bresti, o suvarzymai jai tikrai trukdys. Pas vienas suverzimai trukdo dideti krutinei, pas kitas suverzta krutine auga i sonus ir pan. pagalvok ar butina suverzti ir taip stabdyti normalu brendima. Beje svorio siek tiek truksta apie 4-5 kg (bet dar nebeda).

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-27 19:12

La- neaisku kiek tau metu ir ar jau yra reguliarios menesines (kiek jau laiko).

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-27 17:12

X- rukymas ne tik kad daro daug zalos brestanciam organizmui, bet ir degina per daug kaloriju, kunas to nesupranta, jis nustoja bresti, o apie alkoholi smegenims visai nekalbesiu tai visiskas absurdas tokiame amziuje (beje ir suaugusiems piknaudziaujantiems alkoholiu).

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-12-27 13:12

Jeigu tai nors kiek paveldeta, tai teks daznai prisiziureti maista. Na pvz.: valgyti stipriau tik ryte, per pietus nedaug kaloringo maisto, vakariene atiduok alkstantiems. Manau geriausia dieta bus. Bet jei nesuki galvos del mazu papuku, nesuk galvos ir del riebaliuku. Pazystu daug vaikinu kurie nori kazka uzciuopti, o ne malkas skaldyt. Mes gi vyrai- pasisnekam ir manau geriausiai ismanom kas ir kur. :)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-26 23:12

Hm:)- laikyk ne mazesni nei 54-55 kuno svori (ziurint pagal tavo parasyta ugi), nes tada brendimas butu geresnis.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-26 20:12

Slaptoji- panasumu buna, bet tai priklauso ne nuo genu, o nuo to kaip organizmas pasiruoses brendimui, ar nieko netruksta ir pan.

Eleonora M.- na jei gerai uzrasei savo duomenis tai tau netruksta svorio, krutine turetu buti tikrai didesne, gal veluoja brendimas.

R.R.- svoris geras, neaisku kodel nebresti, galbut krutine normali, bet tik tau atrodo, jog ji maza. Masaziukus galima daryti jie palengvintu brendima.

Nedut- tu dar nebresti lytiskai, dar jauna, reik islaukti brendimo.

Nedut
Pranešimai: 12

2015-12-26 16:12

Sweiki....Man yra 11metu.Sveriu 39-40kg.ugis150cmEsu penktoke.Ka man daryti mano krutine lyg lenta?Visos klasiokes jau lemenukus nesioja o as ne,patarkit

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių