samantytealton
Pranešimai: 1

2015-01-04 19:01

Laba visoms! Man yra 13( uz menesio bus 14) mano ugis mazdaug 169cm o sveriu apie 49 kg. ir man dar nėra menesiniu! Ar man viskas gerai? Prasau atrasykit kas nors! :(

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-04 18:01

saka laka- svoris tikrai geras brendimui, bet zinoma jei svoris visalaika buvo per mazas, tai brendimo metu ir vyko nepakankamas brendimas krutinei. Dabar dar kazkiek turetu susitvarkyti.

liuse - dar anksti, svoris geras.

ei15- paprasciausiai manau, jog pas tave dar nereguliarios menesines, tik startuoja, tai ir bus dar nereguliarios. Svoris geras.

/neregistruotas/- jei stipriau sportuosi krutines tikrai didesnes nebus, neturejo ka pasakyti tai pasake kvailyste. Svoris geras, brendimas kazkodel nelabai.

Monika- taip gali, siaip daznai dar brendimo metu gimdziusioms (merginos bresta mazdaug iki 21 metu) lieka didesne krutine nei buvo iki tol.

Jadvyga- abi vienodai masazuot, nebent viena mazesne, tai mazesne truputi daugiau bet pagal laikrodzio rodykle. Spuogai buna, ir dazniausiai nieks nepadeda ju atsikratyti.

slapyvardis- ne, juk rasote anonimiskai.

Liza kre- ziurint kokiame amziuje tai darysi.

fjgrugu- pirmiausia tai savo jokiu duomenu nepateikei, o antra tu dar per jauna, kad butu krutine.

krc- nebresti dar, uztat nera menesiniu ir krutines.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-04 14:01

maziuuke- prasau, i sveikata. :)))

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-04 14:01

lelele- ne visoms vienodai buna, bet dazniausiai buna kazkiek skausmo, nuotaiku kaita.

:)- del skutimosi greiciausiai jie atsirado, del jautrios odos.

nastiuuks - jei nesiosi liemenele kol bresta krutine, tai krutys gali formuotis i sonus, be to liemenele trukdo laisvam brendimui, nes suverzia kazkiek krutine.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-04 10:01

Samanta- isskyru buna pastoviai tik negausios, jos valo vidu. Kadangi dar nesergi tai ir krutine neauga. Svoris labai geras.

Zuzi- man neteko sio metodo girdeti, bet pagalvojus logiskai gali buti, kad vilna suteikia silumos efekta, nors masaszuojant silta ranka ir taip turi buti silta masazuojamoji dalis. Siluma skatina, gerina kraujotaka, masazas elastina oda, padeda neskausmingai krutinei bresti. Jau apie 20 metu kaip visur yra taikomi masazai, kurie tikrai pasitarnauja tiek gydymui, tiek brendimui.

Zuzi
Pranešimai: 2

2015-01-04 00:01

Sveiki :) Pastebėjau, kad pagrindinė merginų problema yra maža krūtinė. Aš esu girdėjusi, ir ne vieną kartą, apie krūtinės masažus su vilna, kuri, kaip sakoma, skatina augimą. Gali būti tiesa?

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-03 18:01

Ugne- truksta apie 3 kg svorio, kad butu geresnis brendimas. Del lytiniu santykiu nepilnameciams, tai isvis turiu bloga nuomone, nes butent dar nezinojimas apie lytiniu santykiu prasme, apie ligas ir t.t. ir prisidaroma daug bedu ir netiketo nestumo.

nastiuuks- dabar galiu atsakyti: labai puikus duomenys brendimui, tik visumoje siek tiek smulkute ir mazute esi.

help- tau truksta daug svorio, kad butu efektyvesnis brendimas, net apie 7 kg. Glamoniu uztenka, kad nusiramintum, save pazintum, o krutine neturi is ko bresti (truksta kuno mesytes), nors krutines duomenys tikrai neblogi.

lelele- pas tave vyksta pasyvusis brendimas, formuojasi hormonai, neuzilgo turetum susirgti menesinemis. Pora kg galetum priaugti svorio, del efektyvesnio brendimo.

tavozmona~- kai menesines bus kas menesi, tada jau bus normalus brendimas.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-03 18:01

Karmita- apie kontraceptikus issamiau > kontraceptikai.lt ten aprasyta pagal kiekvieno organizma ir norus planuojant vaikus. Siaip jie su receptu, bet tikrai ne visose vaistinese. Masaziukai tai pagal laikrodzio todykle sukamuoju judesiu atliekami krutines stimuliavimas. Masazo metu pagereja kraujo apytaka, elasteja oda, brestant labai palengvina neskausminga lengvesni augima. Masaziukai atliekami kasdien, geriausiai du kartus apie 5-8 min.

Karmita
Pranešimai: 2

2015-01-03 17:01

Mano ūgis 175, o svoris 55. Tai, kad as visai nesportuoju. O kokius kontreceptikus pirkti? reikia jiems recepto? Gal galima placiau apie konraceptikus ir masaziukus? O kontraceptikai nepakenks po kazkurio tai laiko kai vaikus gimdyt noresiu?

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-03 16:01

Karmita- neparasei savo ugio ir svorio, bet pagal metus ir tavo nepatenkintu krutines dydziu- sprendziu, kad esi labai liekna, galbut daznai sportuoji. Jeigu visi parametrai butu vidutiniski, tai krutine mazdaug turetu atitikti apie 80-90 cm apimtimi. Siaip suagusiam zmogui patariu panaudoti kontraceptikus, jie siek tiek didina krutine ir masaziukus, kad lengviau tai vyktu.

Monika- bet kuria ranka, kuria butu patogiau reikia sukti pagal laikrodzio rodykle. "Uzdedi" ranka ant krutines virsaus ir i kaire zemyn, geriausia saujos pozicija apimi ir pirstais zemyn, su kaire ranka pirstais aukstyn. Gal dabar aiskiau parasiau.

inetutia14- pas tave yra viena beda, kuri itakoja krutines apimti, tai labai mazas svoris. Tau net truksta maziausiai apie 14 kg ziurint pagal ugi.


Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių