Velniuke
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: maza krutine,kaip pagreitinti jos augima?

2019-08-06 10:08

Sveiki.. Man 20metu turiu vaiką 5menesiu niekada neturėjau krūtinės ir po gimdymo ji išvis suglebo kaip pas vyrą, ką man daryti??? Patarkit... Valgau, jaučiuosi stambi.... Ar ji man dar užaugs ar aš jau per sena tam, ir liksiu su tokia :( nes jaučiuosi tikrai šlykščiai.... Noriu turėti krūtinę tik nežinau kaip.. O visad svajojau apie didelę krūtinę... O gal ūgis kaltas...
Sveriu 75kg ūgis 180-5.. Gal dėlto ir nėra krūtinės... Manau atsakysite....

Belenkas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: maza krutine,kaip pagreitinti jos augima?

2017-08-01 20:08

Norėjau paklausti ką daryti, kad paaugtų krutinė, nes man jau 16metų, o jų beveik nėra ir taip jau stabiliai 2metus laikosi...

Spinduliuks
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: maza krutine,kaip pagreitinti jos augima?

2017-07-10 22:07

Sveiki, man 15 metų. Krūtinės beveik išvis net neturiu , noriu didesnės , bet nežinau ką daryti . Gal patartumėt ką nors ??? :(

eexpert1
Pranešimai: 7

2016-04-25 16:04

KAS NORES MANO NUOMONES, PRASAU RASYKITE MAN EL.PASTU- KAI GALESIU ATSAKYSIU, NES NESPEJU VISGI CIA LANKYTIS DEL DIDELIO UZIMTUMO. eexpert1@mail.ru

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-31 17:12

tavozmona~- kas menesi, pastoviai.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-30 19:12

Mazute- nemesk svorio, o pamazu prisilaikyk su valgymu vakarais. Juk augsi dar, o svoris nespes paskui ugi ir viskas issilygins.

?!- pozymiai?? yra! Nereguliarios menesines, Prastas brendimas, Maza krutine, Issibalansaves kuno svoris, Isskyru mazai ir t.t.

BMW- hormonus atstatineja vaistais ginekologas padares tyrimus. Taip, nuo didesnio svorio ir krutine stipriau dideja.

susidomejusi- jeigu kalbama, kad pagal laikrodzio rodykle reikia masazuoti, tai reiskia reikia sukti ratukus aplink krutine delno puse. Pas kiekviena zmogu ivairiai sureaguoja tiek masazai, tiek brendimas, tad cia sunku pasakyti, reiktu bandyti tai daryti reguliariai ir po keliu menesiu ziureti, jei patiks rezultatas- testi, jei ne- netesti.

liutazzz- NEGALIMA SALTU DUSU, nes gausi krutines uzdegima.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-30 19:12

Solnisko- priauk apie 3 kg svorio pirmiausiai, tada turetu buti lengvesnis brendimas ir pan.

Laurute123- jei nepersalai krutines ir skauda, reiskiasi pradejo bresti. Svorio pakanka brendimui palaikyti.

cascada- tau truksta apie 4 kg svorio, kol taip bus tai ir veluos visi brendimo pozymiai, nes kunui truksma brendimo mases. Valgyk viska kas kaloringa ir riebu (pienas, varske, jogurtas, kiauliena, vistiena ir skurele taip pat, virtos- keptos bulves ir t.t.).

au- na labai mazai atveju kaip tavo, kad su didesniu svoriu ir veluotu brendimas, galbut rimtos ligos buve ar imunitetas silpnas.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-30 11:12

honey- labai geri pateikti parametrai tavo. Neauga, gal del to kad truputi veliau bresti, bet kiek suprantu tai jau pradzia yra, nes spenelius skauda tada kai bresta. Padaryk masaziukus, ne taip skaudes ir lengviau bres ir dides.

au
Pranešimai: 4

2015-12-30 10:12

Duomenys teisingi, virsvoris didelis, o krutines visai nera;///

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-12-30 10:12

kristina- siaip kontraceptikams reikia recepto, bet nuosalesnese vaistinese parduoda. Daug kas giria tabletes CILEST. O daugiau info cia > www.kontracepcija.lt/kontraceptines-tabletes/

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių