k
Pranešimai: 21

2015-05-29 22:05

per metus tik astuonis kartus? dazniau reik - prasubruzins

neringa
Pranešimai: 73

2015-04-22 00:04

Alina, viena is galimu priezasciu gali buti endometrioze. Tai autoimunine liga kuri sukelia skausma menesiniu metu, sekso metu ar vidury menesio. Sia liga yra sunku diagnozuoti, bet jei nevartoji kontracepriniu tableciu, pregesteronas tabletese gali pristabdyti tai ir skausmai aprims, jei nepadeda tai reikia kreiptis pas ginekologa. Kitos priezastys gali buti psichologines. Patarciau kreipties i gydytoja, nors gydytojai daznai sios ligos negali iskart nustatyti. Sekmes.

alina
Pranešimai: 40

2015-04-02 12:04

myliu ar ne,as nezinau tik paprasciausiai pripratau prie jo ir man gerai.stengiuosi atsipalaiduoti,bet vistiek skauda.ir nieko pakeisti negaliu.

vika
Pranešimai: 66

2015-04-02 11:04

Manau, kad seksas tarp jusu yra tik is pareigos ir idomumo.Nesusijaudini ,makstis nesudreksta ir t.t. Naudok lubrikanta.O dar geriau- pagalvok- ar tikrai tau reikalingi lytiniai santykiai ir ar tu ji myli?

alina
Pranešimai: 40

2015-04-01 14:04

turiu bacura jau 1-metus.per tuos metus mylejomes gal kazkur 8-kartus.o oraliniu uzsiimdavom daugiau.jis del to kaip ir nesiskundia,kad jam reikia daugiau sexo.bet as nebenoriu,nes man vis dar skauda,lyg 1-karta.tad nesuprantu kas man.pirmais galvojau,kad del to,kad jis turi dideli.bet tai nesamone,nes kiti turi dar ir didesniu ir panos jaucia malonuma,o as tik skausma galvodama kada jis pabaigs.o nenoriu ji atstumti,kad neisizeistu.ir bijau jam tai pasakyti.ir kokia iseiti pasirinkti.jei nebeduosiu,ka jam tada daryt.jis jug vyras ir jam reikia.

alina
Pranešimai: 40

kodel vis dar skauda,sexo metu?tik moterims!!!

2015-04-01 14:04

kodel vis dar skauda,sexo metu?tik moterims!!!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių