DD
Pranešimai: 2

2015-01-23 09:01

etfrfd

DD
Pranešimai: 2

2015-01-23 09:01

etfrfd

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-21 19:01

Lina - gali buti, siulyciau kita testa nupirkt ir vel pabandyt.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-19 18:01

Edita- jeigu naudojotes prezervatyvais tai neturetu buti nestumo, nebent atsitiko beda ir jis plyso. O pasitikrinti su nestumo testu gali, kad ir netiki, nekainuoja jis ten daug. Jei bijai pirkti savo vaistineje, tai pavaziuok kur toliau i nuosalesne. Linkiu, kad Jum butu taip, kaip norite abu. :)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-18 21:01

/neregistruotas/- nemanau kad kliude, tiesiog sakykim taip:- pajudino tavo likusia mergystes pleve, uztat ir teplioja. Siaip nera blogai jaudinti su pirstu, o tau kita karta jau bus geriau. Siaip aisku as pries nepilnameciu sexa, bet parasiau tai ka turbut noretum zinoti. Nepergyvenk ir neverk viskas turi greit susitvarkyti. Menesines velavo, nes pradejai lytini gyvenima ir buvo streso.

eddita
Pranešimai: 1

2015-01-18 17:01

eexpert- mes naudojomos prezevatyvais, tik vaikinui gana neramu kodel taip pasikeiciau :| mat man aplamai jau 2 dienas truputi jauciasi blogumas ir labai kartais pakutena skrandi bet db jauciuosi daug geriau :) na panasiai jauciausi kaip man gydytojai pasake kad man gliukozes kiekis ziauriai svyruoja bet jau nuo to laiko praejo nemazai laiko :\ tai net nzn ka daryti, o pas gydytoja nueiti negaliu, nes jai db atostogos, o pas kitus nepriima be seimos gydytojo siuntimo :\ na nors smagu girdeti tai kad vaikinas bet kuriuo atveju bus su manim jau pradejo galvoti kokius vardus rinksim :) nors jam paaiskinau kad dar nieko negalim spresti nes tiksliai nezinom ar as nescia,( o tokiais testais nelabai pasitikiu :\)... na bet ziuresim kaip bus :) bet vis delto aciu uz patarima ;)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-17 17:01

Edita- nusipirk vaistineje nestumo testa ir bus viskas aisku. Pastot tikrai galejai, jeigu nenaudojot apsisaugojimo priemoniu. :)

li
Pranešimai: 49

2015-01-10 19:01

manau, kad apie nestumo nutrukima ir vaikelio zudyma gali kalbeti tik visiskas idiotas.Nepatikesite koks gyvenimas yra trumpas, o po aborto pasekmes gali buti klaikios.Maldausit vaiku, bet ju nebus ir jokio sanso, kad kada nors turesite.Cia as apie save, man 25 ir as negaliu tureti vaiku, del neteisingai atlikto aborto. Sekmes

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-09 21:01

ANABELE- 1. taip;
2. taip;
3. taip.

kardanas
Pranešimai: 1

2015-01-08 15:01

Laba diena! Mane ir mano mergina kankina nerimas, mudu naujuju isvakarese buvome kartu ir lovoja isdykavome. Lytiniu santykių (sueities) nebuvo tik glamones ir vienas kito lietimas, as nebaigiau, bet varpa vis tiek buvo dregna. Tad ar negalejo ji pastoti sluostydamasi tualete, kaip nors palietus savo organus nors po visko abu nusiprauseme rankas , nuosisluosteme i ranksluosti, (ar galejo nunusipraust ar nenusivalyt) o tik tada ji ejo į wc, ačiū už atsakyma

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių