eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-07 17:01

Sausainis- neparasei savo duomenu, gal esi per kuda. O siaip jau 17 metu butu galima pasikonsultuoti su ginekologu. Kontraceptikus pabandyti, kurie sureguliuotu hormonus.

Sausainis
Pranešimai: 3

2015-01-07 15:01

laba diena, man po 17 dienų bus 17 metų, mėnesinės buvo jau senai, ir vis tiek neturiu krūtinės, dėl to labai kompleksuoju, tai tikras galvos skausmas man. Daug ką padaryčiau, kad tik ją turėčiau, nes dabar jaučiuosi labai pažeidžiama, nepilnavertė, atrodo visi tik ir pastebi šį mano trūkumą, nemėgstu vasaros vien dėl šios bėdos, vengiu žmonių su maudymosi kostiumėliu man nesmagu netgi prieš drauges kurios už mane jaunesnės ir neturi tokių trukumų ir dėlto esu labai kompleksuota..Ir kai skaitau komentarus įvairiose svetainėse apie krūtines, bijau, kad jos niekada ir neturėsiu.. Mūsų giminėje gausu moterų su krūtinėmis, tik aš viena tokia išskirtinė.. Ką galėtumėte pasakyti, gal žinote kokiomis priemonėmis ją užsiauginti ar dar ką..

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-06 10:01

auch- taip, siusiojant buna skausmas ir del uzdegimo ir del kitu infekciniu ligu.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-05 23:01

Purpur :*- kol nera menesiniu tai nieko nepadarysi, juk neprasidejes dar lytinis brendimas.

nelaimingoji- svoris ir ugis puikus. Lytinis brendimas bus veliau, tada ir krutine prades augti.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-05 21:01

jou.- tikrai nieko blogo, jei nera virsvorio.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-05 17:01

mmma - sesuo matyt ne i mama genais, o i mociute. tavo tikimybe irgi didele, tik svori prisiziurek, kad butu normalus, nei per mazas, nei per didelis.

Sigita- juokais zmonems nepadesi, argi butina juokautu zmonems labai rupimais klausimais? yra kaip yra ir butina patarti, o ne juokauti. Kopustai tik pilvuka pucia, o ne krutine didina. :D

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-04 18:01

Aira- ne, nera, tik naturalus maistas, tinkamai naudojamas.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-04 16:01

Drop- ziurint i tikslius duomenis, tai tau truktu apie 5-7 kg idealaus kuno svorio. Bet sitie kurie dabar yra tikrai nera blogi, sakykim, kad yra pakankamai normalus.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-04 14:01

nuliudus- gali buti, bet gali buti ir persalimas.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-04 10:01

Drop- neparasei svorio ir ugio, kad ivertinti. Siaip jei tikrai truksta svorio, tai jau minusas krutines brendime. Aisku masazai visgi padeda, tik galbut tavo atveju reiktu ilgiau tuo pasirupinti. Atkaklumas duoda vaisiu.

Bye bye- siaip daugiausiai ir reikia ziureti i savo mamas ar mociutes, visgi genai ir bresi panasiai kaip sie artimiausi giminaiciai. kadangi velai pradejai bresti tai turi A, teks paluketi ir tikrai turesi ir B. Daug kas pasikeicia po gimdymo, kai kurioms islieka didesne krutine jei maitina is abieju. Galbut uztat mamos yra C. Tau dar viskas pries akis, bresi mazdaug iki 21 metu, su masaziukais butu greitesnis brendimas. beabejo svori reiktu reguliuoti, kad jo nebutu nei per daug, nei per mazai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių