Anonimas
Pranešimai: 242

2015-09-07 13:09

sveiki nzn kas man yra truputi bega baltosios isskiros ir jos lipnios tik be kvapes persti bet neniezti o kai santykiauju su draugu ziauriai skauda viduje tiesog ne tas zodis beto jo pem piukas buna apsiveles baltom kazkokiom isskyrom kaip varske net nzn kas yra abu kiekviena diena prausiames rubai keiciami tik santykiaujam be apsaugu man 23

e-expert
Pranešimai: 576

2015-09-04 09:09

ruta- grybelis.

e-expert
Pranešimai: 576

2015-08-30 19:08

Afieta- manau tiks, kito budo kaip suprantu issityrti neturit. Siaip kai buna grybelis tai isskyru buna daugiau (ne iskarto po menesiniu), o niezti ir persti. Siaip jei nebuvo santykiu ar masturbacijos tai nieko kito su tokiais simtomais nepasiulysiu.

Afieta
Pranešimai: 1

2015-08-30 14:08

Sveiki,norejau paklausti,jau kelias dienas slapinantis persti "skylute",isskyru nera ir neniezti.Slapinantis persti labai,o taip,tik truputi paskauda.Santykiu neturejau jau puse metu,kadangi esu uzsienyje nenoriu cia ir pas jokius daktarus eiti.Ar tiks paprasciausiai tepaliukas ir zvakutes nuo grybelio??

e-expert
Pranešimai: 576

2015-08-30 14:08

nezinanti - patarciau apsilankyti pas ginekologa, ten paims tepineli ir nustatys, cia nieks per atstuma nieko nenustatys.

e-expert
Pranešimai: 576

2015-08-20 08:08

emieju- jei niezti ir kasosi bei paraude, tai gali buti grybelis. Reikia pas savo seimos gydytoja nueiti ir gauti siuntima pas dermatologa, ten viska istirs ir paskirs zvakuciu.

emieju
Pranešimai: 1

2015-08-19 20:08

panasu mano 2 metu dukrele susirgo pienlige :(
as pati sia liga daznai,pasikartojancia turiu :(
mazajai ties klitoriuku lyg itrukimas,mazosios lyt lupytes paraude,paberta,kasosi.vis sako popa :(
kur vesti?kaip gydyti?aciu

e-expert
Pranešimai: 576

2015-08-14 08:08

paslaptinga- reiktu pamatyti bent foto, kad kazka bandytumeme issiaiskinti. eexpert1@mail.ru

paslaptinga
Pranešimai: 2

2015-08-13 16:08

sveiki noriu jiusu patarimo , mano vaikinui ant varpos galvos atsirado baltimai ,nu zodziu kazkoke varske , bet as jaucuosi gerai niekas nepakito pas mane , ka reiketu mums daryti ,,,,, padekit aciu

e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-22 08:06

eli- venerine liga uzkreciama lytiniu santykiu metu, ne masturbacija. Gal kai masturbavaisi tiesiog naudojai koki slydumui pagerinti tepaliuka ar skysti, kuris tave isbere. Sunku pasakyti, reiketu ginekologo ar dermatologo apziuros, nes nemacius spuogu kilmes neimanoma kazka patarti. Jei alergija gavosi pabandyk tavegil.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių