tango
Pranešimai: 5

2015-06-14 13:06

Alisa, gali vaistinėje net ir be recepto nusipirkti Floragyn ovulių - jos makšties florą atstato ir nekimba tos pienligės. dar prausiklis yra, jį gali naudoti per mėnesines, kada irgi moterims didesnė rizika, kad vėl pienligė prilips - sustiprės geroji makšties flora, neturėsi problemų

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-09 16:05

Na siaip apie vaistus nestumo laiku gali spresti tik priziurintis nestuma gydytojas, nerizikuokite vaisiaus sveikata, apsilankykite pas gydytoja.

inga
Pranešimai: 192

2015-04-24 12:04

nueik i vaistine ir viska pasakyk tikrai tau pades.O pas ginekologa vistiek dabar ar veliau apsilankyk.Tu moteris pratinkis ir nebijok.Gyvenimas ilgas teks daznai varstyti kabineto duris.Ten tikrai tau tik pades ir patars.

inga
Pranešimai: 192

2015-04-24 12:04

nueik i vaistine ir pasakyk kad niezti ir kad ten yra kaip varske.Tau tikrai duos vaistu be recepto.Dar pasakyk kad turi santykiu su vyru ir butinai paklausk ar jam irgi reikia tableciu.Penkios dienos ir tu sveika!Kai busi sveika ziurek higienos ir stenkites abu netureti pasaliniu partneriu.O pas ginekologa tikrai nera ko bijoti ir pats laikas.Ir taip visa gyvenima...nebijok!

zivile
Pranešimai: 39

2015-04-19 21:04

ir beje, partneriui savo pasiulykit pasipurksti pries ir po, na zodziu kartu su jumis. jis tikrai neskausmingas, taip kad dideliu sunkumu neturesit :)

zivile
Pranešimai: 39

2015-04-19 21:04

Octenisept nusipirkit, butu zinoma daug parpasciau, jei gautumet su vaginaliniu purkstutku. jis ne antibiotikas, jokiu blogu reiskiniu ir per kokias 3-5 dienas susitvarko, ji neveikia geruju bakteriju, kas labai svarbu, nes kitaip grybas vel uzauga, pacios zinot, kas turit sita dziaugsma

lape
Pranešimai: 9

2015-04-19 18:04

pabandykit merginos labai veiksminga priemone chlotrimazolum zvakutes,tris vakarus is eiles isidedi ir bedos pamirstos.jau po pirmos nakties pajausit pagerejima.

Agnė
Pranešimai: 113

2015-04-08 08:04

pries kelias dienas man pradejo niesteti lytines lupas,pagalvojau gal todel,kad pakejciau kita muila,bet po keliu dienu tas niezulys vis stiprejo ir nuejusi i vonia pamaciau kad ten isberta baltom demelem,pagalvojau ,kad isskyros,bet pasirodo,kad ne...pasiskaiciau internete apie grybelius,ir yra tikimybes,kad tai pienlige,bet jokiu isskyru panasiu i varske nera,ir jokio baisaus kvapo taip pat...mamos neturiu,o pas ginekologa eiti bijau,net nzn ka ir daryti...padekit;( gal yra kokiu vaistu kur galeciau pati nusipirkti vaistineje be recepto?

rasa
Pranešimai: 295

2015-03-04 15:03

Kur ir kokiu būdu atliekamas ŽPV tyrimas? Ir aplamai ar yra toks tyrimas dėl šio viruso daromas? Dėkui!

Anonimas
Pranešimai: 242

2015-03-04 13:03

Tai ką jūs rašot panašu į grybelį. Deja, mano patirtis tokia, kad mane juo apkrėsdavo mano vyras. Tik tada aš nesupratau. Ir jei kartojasi nežinia iš kur - nenoriu karksėt, bet tikimybė didelė, kad kaltas partneris. Vyrams tų pojūčių kaip mums nebūna.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių