as
Pranešimai: 571

2015-04-14 12:04

mnan 21, bet nesutikau dar tokio, su kuriuo galeciau myletis..man, pvz, labai svarbu jausmai. Gal tai jau senamadiska ir juokinga, nzn. Bet cia braske skundes, kad ner apie kalbet su draugem, tik apie univera. Man tokios problemos ner, tiesiog kiekvienas elgias kaip ismano. Turiu drauge, kuri tai daro, nes but nekaltai tokio amziaus kaip ir geda, ne mada ar ka...geria visokius kontraceptikus, nemasto. Nzn, bet nemanau, kad ptapciau laimingesne, jei tai vyktu be meiles...
o del skausmo, tai manau, tikrai labai svarbi ta psicologine aplinka, kiek tu svarbus tas zmogus ir kiek tu juo pasitiki.

xxx
Pranešimai: 184

2015-04-12 07:04

saunuole :)

Agniux
Pranešimai: 7

2015-04-01 11:04

myliuosi su vaikinu gal ne tiek ir ilgai,gal dabar jau bus koks10-kartas.su juo esu 1metai.tai turbut kaip vaikinui per mazai,per visus metus.bet as myletis kaip ir noreciau tik tame problema,kad skauda.ir nezinau,kiek ilgai tas skausmas zada testis.pirmais masciau,gal del to,kad jis turi dideli.o gal tai del to,kad as nejauciu tokios didelios meiles.tad visais tais kartais stengiuosi daugiau atlikti oralini ir man nera visai slykstu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių