braske
Pranešimai: 38

2015-10-04 21:10

visada prasom :)))))))))))00

braske
Pranešimai: 38

2015-10-04 19:10

baxureli :) nevaryk ant protingu, nes butent protingi zmones turi lakia vaizduote ir oralini atlieka nuostabiai. :) beje , jei nenori pasisiukslint kai pirma karta mergina tenkinsi oraliniu budu, tai siulau tau pasiskaityti si ta idomaus, tik aisku jei angliskai supranti. www.freekamasutra.com/ebook_online/ ten daug idomios ir naudingos informacijos. jei tik vaikinai bent truputi ja paskaitytu, nebutu tokiu problemu kaip dabar pas mane.

braske
Pranešimai: 38

2015-10-03 18:10

na paskaicius jusu patarimus pradedu manyt, kad gal ir nera ta problema labai didele kaip maniau, bet vistiek kazkokia yra...del draugiu tai nzn ko jos man turetu pavydet. man tik oralinis sekas :) vienintele is musu kompanijos isbandziau, joms tai atrodo slykstu. nesuprantu kaip tai gali but slykstu jei darai su mylimu zmogum.

Baxureli, as visai nepadukus. Niekur labai nesireiskiu, tik univeras , sporto klubas ir namai.Savojo pargryztant laukiu, kad visas likusias jegas atimciau ir praryciau viska kas jame geriausia :))

braske
Pranešimai: 38

2015-10-01 19:10

o siaip is savo menkos patirties, kiek vaikinu pazinojau (artimiau ar tik siaip) - visi labai skuba, kas labai nervina. arba vaidina sexo erelius :) ir papus minko kaip mieline tesla po tokiu glamoniu baisu pagalvot kas bus toliau.:) visa laime kad dabartinis kurio laukiu ne toks, na gal tik per daug skuba. kol kas musu santykiuose mane gelbeja oralinis-jam labai patinka, o ir man neskauda. :)

braske
Pranešimai: 38

2015-10-01 19:10

man drauges ne rodiklis.bet kai susitinkam, tai apie daug ka pasipasakojam, tai kai uzeina kalba apie tuos reikalus as tyliu, arba tik apie mokslus galiu papasakot (kaip kokia kvaisa moksliuke)-truputi nejauku pasidaro ir skaudu. :(
po paskutinio karto, save pradejau tyrinet, nes nenorejau patiket kad man jau viskas. tai dabar jau neliko ka tyrinet :) tai va, kai darau savarankiskai-viskas gerai, o ir mano fantazijos tikrai ne nekaltos. oo ir siaip likus savaitei iki menesiniu tai taip uzsimanau, noreciau pabandyt dar karta, tik va problema vyras kuri myliu dabar ne Lietuvoj, tai reikia laukt kol atvaziuos. gal kai sugrys is to ilgesio pati uzlipsiu viska pamirsus :) net nzn. kai viena ir nieks netrukdo tai viskas gerai, bet kas bus esant su juo kartu...nezinia.

paslaptis
Pranešimai: 19

2015-09-30 15:09

manau reiketu nueiti pasitarti su gydytoja...ir nebijoti, kas bus, nes kuo labiau bijai tuo blogiau buna, tada jau reali problema virsta daugiau psichologine...

braske
Pranešimai: 38

2015-09-28 19:09

be je, gurmane, tau kelia sypsena tas rankos pakelimas pries save del tokiu dalyku. o kazin kaip jaustumeis tu mano vietoje? juk nezinai kaip elgtumeis.

braske
Pranešimai: 38

2015-09-28 19:09

na as jau ne vaikas. man jau 20. bet kai visos aplinkui drauges ir pazystamos jau vaikinu belekiek turejusios o ir nuo pat pradziu joms tokiu problemu nebuvo.tai jauciuosi ne visai normali. gal del tos rankos pries save perlenkiau, bet kartais taip nuo to negera pasidaro.ir nera neivieno kas mane suprastu, kaip as jauciuos. o del to SAVOJO tai nzn. pazinciu labai neieskau ir jokiu rysiu artimu neuzmezgu, nes kai prieis iki to nieko gero nebus.

braske
Pranešimai: 38

2015-09-28 13:09

gal dar kam nors panasiai taip buvo atsitike?kaip su tuo susitvarket?

jūra
Pranešimai: 26

2015-09-26 20:09

jo.sudetinga problema.net nzn.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių