Kris
Pranešimai: 3

2015-11-03 11:11

jei LT neleis to daryt vienisoms moterims, tai yra ir kitu saliu kur tai galima padaryt ypac jei finansai yra ok.ir nieks nesustabdys. :P

neringa
Pranešimai: 73

2015-11-01 00:11

Mielieji,
As moteris ir man greit 30. Istekejau pries menesi ir planuojame ateityje susilausti vaiku. Jei buciau vienisa, tikrai nesuabejociau susilaukti vaiko viena jei mano financine situacija leistu. Tiems kurie kalba apie tevo svarba: as sutinku kad tevas yra labai svarbu, bet vien del to kad moteris neturinti vyro ar tinkamo partnerio atideliotu galimybe tapti mama yra tikra kvailyste. Mano mama puiki moteris, bet mano tevas toks zmogus kad niekam nelinkeciau tokio tevo (su kuriuom as nebendrauju ir kartais susimastau kad butu geriau jei isvis jo nepazinociau).
"Vaiku fabrikas" tai pats kvailiausias issireiskimas koki man teko girdeti. Jei seimoje nera tevo tai visiskai nereiskia kad tai nera seima.

linas
Pranešimai: 172

2015-10-08 22:10

Dirbtinis apvaisinimas turi būti skirtas šeimoms o ne vaiku fabrikas Lietuvos nacijai didinti.
Tiesiog po tokio nacijos didinimo susidarys problema kaip išvengti kraujomaišos.

arunas
Pranešimai: 110

Ar taikyti dirbtinį apvaisinimą netekėjusioms moterims?

2015-09-03 17:09

Ar taikyti dirbtinį apvaisinimą netekėjusioms moterims?

algis
Pranešimai: 44

2015-08-27 22:08

Būtent, aš apie tai ir kalbejau, kad biologinis tėvas nėra toks svarbus, kaip tas, kuris iš tikrūjų tą vaiką augins ir mylės. Tokioje seimoje vaikas gal net nežinos ir, kas svarbiausia net nejaus, kad genetiškai jis yra kažkieno kito padermė. O norinčios tapti vienišomis motinomis iš anksto atima iš vaiko sampratą, kas tai yra tėvas. Manau, kad toks žmogus bus tikrai nepilnavertis, todėl ir pavadinau ji "kyborgu".

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių