Renata
Pranešimai: 102

2015-09-12 13:09

Mano sunus ir gime 4.5. Nelysau, nei kirpo...pasake gydytojas del to kad sportavau, taip atsitiko:)
Na tokiu problemu neatsikio kaip tau, bet va po daugel metu, mioma:(..ir Adenoima(jai gerai tik parasiau pavadinima)...dabar nesioju spirale "mirena", paskutine vilti ramiai gyventi, kitu atveju issimti gimda:(
Jau 15 metu po gimdymo, man 33m...sako gydytojas kad dar jauna, kad issimtu gimda.
Tai va.
Skausmai ir didelis kraujavimas budavo tik per menesines:(...dabar jau metai dziaugiuosi, kad jos dingo, deka "Mirenos"

eleonora
Pranešimai: 5

2015-09-11 17:09

Pagimdziau 4,5kg sunu, tarpviete neplyso, nereikejo ir kirpti. Visada labai del to dziaugiausi, kol nesusiduriau su problema. Esu girdejus viena gydytoja kalbant, kad sitas dalykas veliau atsiliepia, taip ir ivyko. Ta gydytoja minejo, jog veliau del pertemptu tarpvietes raumenu ir nervu sakneliu gali prasideti neuralginiai skausmai tarpvieteje, ties ieiga i maksti, ties isange. Tai pradejo kartotis, gydausi vaistais, skirtais neuralgijoms gydyti, bet cia tas pats, kaip ir su kitom neuralgijom-iki sekancio karto. Gal kuriai irgi yra tokia problema, kaip ja sprendziat?

eleonora
Pranešimai: 5

Gimdziusioms stambu kudiki

2015-09-11 17:09

Gimdziusioms stambu kudiki

Renata
Pranešimai: 102

2015-02-08 07:02

Joli..is kur tokia klaidinga informacija???
Matomai mazai lankaisi pas gydytojus:(
Mirena kaip tik yra pries vezine...pasiskaityk apie ja:))
Neklaiding zmoniu...

joli
Pranešimai: 5

2015-02-07 18:02

Gali susirgti vėžiu nuo "Mirenos"

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių