Ema
Pranešimai: 41

2015-03-16 11:03

man daktare sake kad kudikis labai gerai vystosi,o nestuma nustate 8sav.ejau pas daktare nieko nemate blogo 9sav jau buvo mires nustate tik tada kai turejo buti 16sav.kai gryzusi is darbo pastebejau truputi karaujo.tada padare isvalyma.sake kad nuo paprasciausios slogos.ar taip gali buti,kad nuo slogos?

Kristina
Pranešimai: 170

2015-02-28 21:02

man jau antra diena praejo kaip persileidimas ivyko. negaliu daug vaiksciot nes pradeda skaudet pilvo apacia. niekaip negaliu suprast kodel tai ivyko.vaisiui tik dvi savaites buvo. pradejau tiesiog ligoninei kraujuot ir teko daryt issiurbima.

ausra19900504
Pranešimai: 1

2015-02-02 08:02

5 savaiteje, pradejau jausti nezmoniska skausma pilvo apacioje... kitai dienai atejus pradejau kraujuoti, bet labai nesmarkiai, pamaniau, kad "menesines" bet pasiskaiciavau... iki ju dar toli... po to pradejo kraujo kresuliukai atsirasti ant mano kelnaiciu, tai taip ir supratau, kad ivyko persileidimas, planavau vaziuoti pas gydytoja, bet viskas kaip ir praejo... kartais dar labai suskauda pilva, ar mano teorija pasitvirtino? nes vaikelis tikrai buvo planuotas....

vejas
Pranešimai: 1

2015-01-31 13:01

patyriau persileidima, ar po jo ilgai gali trukti kraujavimas, bijau likti newaisinga

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-01 20:01

monciukas- manau jog tai gali buti infekcija, ar persalai ar pasigavai nuo partnerio infekcjia.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių