lina
Pranešimai: 1775

2015-05-31 23:05

man irgi panasiai buvo

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-05-14 09:05

Irma- butina kreiptis pas ginekologa, papasakot savo situacija, nes be apziuru ir analizes sunku ka pasakyti.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-05-12 09:05

Jolaa- jeigu teigiamas testas ir kraujuoja tirstomis kraujingomis isskyromis, butina skubiai kreiptis pas gydytojus, nes jei vyksta persileidimas, ir nebus tinkamos prieziuros, gali likti nevaisinga.

e-expert
Pranešimai: 576

2015-05-01 14:05

ingaudrius- kazkas negerai su tavo persileidimu, nes jau neturetum buti nescia.

ingaudrius
Pranešimai: 1

2015-05-01 08:05

Sveikos, buvau 9 savaiciu nestume pasidariau persileidima pas daktarus su tabletem, praejo jau dvi ir biski savaiciu pasidariau testa ir rodo man teigiama ar gali buti kad vel laukiuosi? kaip manot?

patyriau
Pranešimai: 1

2015-04-22 09:04

esu uk man aborta padare 22 nestumo savaite labai stipriau pradejau kraujuot kai pasimylejom su vyru ir kazkas tai buvo negerai su vaiku tai mane labai skybiai nusiunte i pbas klinika kuriu uk yra tik 2 kurdaro tokius velyvus abortus. taigi tai 2dienu procedura pirmaja diena nuo ryto iki vakaro islaukiau kolpriims tuomet eikejodaug visko perskaityt ir pasirasyt tuomet nuvede i operacine padare pilna narkoze perbamba i vaiko sirdute suleido vaistuku kad i sustotu tuomet iepe vaziuot namo ir atvaziuot ankstiryte nes ligoninej per nakti nelaiko. vaziavau namo ir labai skaudejo ir labai blogai auciausi del tokios proceduros kita diena ryte dave kazkokiu vaistuku palaikyt po liezuviu ir po 2valandu vel i operacine ten vel pilna narkoze ir su kazkokia pompa ta vaikuti istrauke lauk. krauavau ti pirma pusdieniantra antra tik tepliojo nebuvo daugiau jokio skausmo ir auciausi labai puikiai tik sirdele skaudejo nes vaikutis buvo planuotas ir tik 3 men bebuvo like

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-04-18 18:04

braskezzz- zinoma bandykit, bet dar vienas patarimas butu visgi abiems labai rimtai susilaikyti nuo bet kokiu santykiu, masturbavimu ir pan. ir paskaiciavus labai vaisingas dienas pabandyti pora dienu is eiles. Siaip jei pavyks, stenkis visa nestuma labai vengti lankstytis, dirbti ir pan.

braskezzz
Pranešimai: 1

2015-04-18 17:04

sveikos mielosios,
papasakosiu savaja storija. su vyru( jis ne lietuvs)planuojame pastoti galbut jau beveik metai, nieko nesigaudavo, aplankiau keeta skirtingu mediku(vienu metu gyvenau amsterdame,lietuvoje) bandziau ieskoti bedu kodel, bet pastaruoju metu abu su vyru persikeleme i londona ir as po savuju egzaminu atvykusi i londona, jau po menesio pasijutau esant ne taip, nuejusi pas gydytojus isgirdau- laukiesi :) abu buvome be galo laimingi, tad gydytoja uzregistravo mane po savaites kraujo testui ir visokiom kitom procedurom, pries kraujo tyrima ryte pastebejau roziniu patepliojimu- tuoj pat nuvykau pas gydytojus- jie mane nuramino,viska gerai, normalu, buna.padare ta pacia diena taip pat scan is vidaus(ne kaip lietuvoje, ne per pilva) mate vaisiu ir nustate kad jam 5 savaites ir paskyre perskanavima po 2 savaiciu(t.y 18, snd)bet 10d, pradejusi tvarkytis namuose, pajutau pilvo maudima desinej paskui kairej pusej, tai lyg tas pat, kuri jauciu menesiniu metu, atiskelusi is lovos pajutau kazkas lyg iskrito( tai buvo dideli gabalai kresuliu) neistverusi paskambinau greitajai, jie mane nuveze i ligonine, ten nustate,kad turiu inkstu infekcija, israse antibijotiku ir nuramino,kad jie vaisiui nekenks.tad po snd skanavimo paaiskejo, kad tai buvo pilnas savaiminis persileidimas. kraujavimas liovesi pora dienu pries, man turetu buti ovuiacija paskaiciavus sio men 24d bandysiu pastoti, nes visa kas ivyko mano menesiniu kopija. kaip manote elgiuosi gerai ar ne? nes begalo norim leliaus ir praradimas labai skaudus....

UGNYTE
Pranešimai: 2

2015-03-28 17:03

SVEIKOS MERGINOS NORIU PAKLAUSTI AR MAN GALEJO IVYKTI PERSILEIDIMAS VELAVO MENESINES NUEJAU PAS GINEKOLOGE SAKE NESTUMO NERA IR PRAEJO BEVEIK MENUO PO PASKUTINIU MENESINIU IR SUSIRGAU ANTRA PARA KRAUJUOJU,LABAI SKAUDA PILVO APACIA,SONUS SKAUSMAS PERSIMETE I SKRANDI BIJAU EITI I TOLETA NES NEPAKELIU SKAUSMO KAI REIKIA TUSTINTIS O PAS GINE NUEIT SUNKU NES DUKRYTES NERA KAM PALIKTI BUKIT GEROS ATSAKYKIT AR VERTA MAN CIA PERGYVENTI AR PRAEIS

Ema
Pranešimai: 41

2015-03-16 11:03

po persileidimo galimo po 3menesiu bandyt pastoti jei vaisius dar buvo mazas,o patartina po pusmecio

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių