jurate
Pranešimai: 83

2015-10-12 09:10

man taip pat pirma karta neskaudejo,net nepajutau,kad kas nors ten plystu,ir kraujo tik lasiukas.ne visada jo buna- kiekvienos organizmas individualus.o tu Evelina tikrai nedaryk operacijos,as ir pirma karta ne su savo isrinktuoju,na ir kas,o tu galvoji kad vyrai labai laukia savo isrinktosios ir islieka skaistus-taigi ne jie nori matyt ismokti ar tiesiog atsirades instinktas vercia tai daryti.su moterim kitaip-jos gali valdyti visa tai.

lilija
Pranešimai: 6

2015-10-11 20:10

man pirma karta neskaudejo ir nebuvo kraujo...tik kai triusikus ploviau truputi buvo iskruvinti...vaikinui pasakiau tik po kiek laiko jis nustebo, nezinau ar patikejo. man tai nebuvo reiksminga. man ta mergystes pleve nereikalinga visai. as nuo jos nei geresne nei blogesne. manau kvaila kad moteris turi buti nekalta. nesamone. cia vyru kurie negerbia moteru isisgalvojimas arba kokiu nesveiku

Almute
Pranešimai: 3

2015-09-29 19:09

sveika evelina. zn as tau nepatariu tos operacijos darytis. neduok dieve kokiu bedu iskils...... net baisu pagalvot apie taj.......

padekite
Pranešimai: 6

2015-09-16 12:09

Mylejausi su mergina-jai tai buvo pirmas kartas(bent ji tai sake)Taciau as nieko nejutau,ir ilindo be jokio skausmo.Atrode kad jai tai jau nebe pirmas kartas.Pas ja nebuvo nei kraujo ,nei skausmo.Ar gali taip buti,kad nera nei kraujo nei skausmo kaip pirma karta?Ar ji man meluoja???

padekite
Pranešimai: 6

2015-09-16 11:09

Laba visiems,noreciau kad Jus man padetumete.situacija tokia:Draugauju su panele jau m. taip pat ir mylimes.Kaip su ja susipazinau ir veliau pasimylejom pirma karta.(jai tai buvo)ji sake ,kad jai tai pirmas kartas.Taciau as nieko nejauciau,nebuvo jokio kraujo ar skausmo.As pas ja klausiau ,bet ji teigia kad jai tai pirmas kartas.Ar taip gali buti???

evelina
Pranešimai: 18

2015-07-16 07:07

Labai dekui uz paguodziancius zodius.Atsiminsiu juos tikrai.Kas ir belieka tik susitaikyti su tuo kas buvo.Tai ir darau...

evelina
Pranešimai: 18

2015-07-11 09:07

Jei tau nera jokio skirtumo ir nieko nesupranti tai ir visai cia nearasinek.as klausiau rimtu zmoniu, o ne tokiu...

evelina
Pranešimai: 18

2015-07-08 09:07

Aciu. Kaip nors bandysiu susitaikyti su tuo kas buvo...ir ko nepakeisi.

ieva
Pranešimai: 86

2015-07-08 09:07

na mano nuomone, Evelina, tai to daryti tikrai neverta, nes praeities klaidu neistaisysi. prisiminimuose liks ta pirmoji naktis su netinkamu vaikinu, jokia operacija nepades, jei problemele psichine. geriau nesureiksmink tos mergystes pleves, svarbu kam tu atsidaviai visa savo siela, o ne tik kunu. manau, visos mes pirma karta apturejom ne su tais vaikinais, bet del to griauztis neverta. buk istikima savo busimam vyrui ir to pilnai uzteks. sekmes

evelina
Pranešimai: 18

2015-07-08 09:07

Sveiki.Norėjau sužinoti daugiau informacijos apie mergystės plėvės atstatymo operaciją.Nežinau kaip paaiškint, kad gerai suprastumėt.Man pirmas kartas buvo su vienu tokiu vaikinu.Ir po to as pradėjau gailėtis, kad jam padovanojau skaistybę. Po kiek laiko sutikau vaikina su kuriuo mylėjausi, bet tai jau nebebuvo tas išsvajotas pirmas kartas.Ir už to vaikino greit ištekesiu, bet mane kankina tie blogi prisiminimai, kai praradau nelaiku nekaltybę.Nežinau gal tai kokia nors psichologinę problemėlė, bet tikrai norėčiau pasidaryti mergystės plėvės atstatymo operaciją.Ar tai nėra pavojinga?Ar nepakenks vaisingumui ir ar galesiu po kiek laiko gimdyti vaikus?Kiek tai kainuoja ir kokioje šalyje ji daroma?Gal ir Lietuvoje tai daro?Ar gali buti kokios nors pasėkmės ar kiti nesklandumai?Labai prašau atsakykit i šį klausimą, nes man tai yra labai svarbu.Laukiu atsakymo...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių