sauliusa
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Mano varpa kai atsimauke po odelis prie varpos galvutes matosi kazkokie balti taskuikai kas tai?

2018-12-27 01:12

:D tai brendimo balti spuogeliai jie po 18-20m dingsta, masturbuotis reik kas diena nes aparatura turi dirbti ir gaminti sperma

Kazysmaxas
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

2017-04-18 14:04

Sveiki, man 16 metu ir jeigu neatsismaukia odele esanti ant varpos galo. Pvz: kai masturbuojuos tai blogai? Ar reikia sulaukti pirmo lytinio akto, kad ji atsismauktu? Padekit suzinot ad tai nk blogo ar reiktu kazkur kreiptis?

LimoBusas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Mano varpa kai atsimauke po odelis prie varpos galvutes matosi kazkokie balti taskuikai kas tai?

2017-03-04 14:03

:!: Sveiki kai atsismaukiu varpa matos tokiek balti bruksneliai nesuprantu kad cia jau senai.

eexpert1
Pranešimai: 7

2016-04-25 15:04

KAS NORES MANO NUOMONES, PRASAU RASYKITE MAN EL.PASTU- KAI GALESIU ATSAKYSIU, NES NESPEJU VISGI CIA LANKYTIS DEL DIDELIO UZIMTUMO. eexpert1@mail.ru

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-26 20:12

abrikosas - atsiusk foto- paziuresiu kas ten pas tave yra.

Zita
Pranešimai: 70

2015-10-26 11:10

tai yra kondilomos - lytiniu keliu plintanti liga ,ja reikia gydyti labai rimtai ,siaip ji nepraeis.

LIAlia
Pranešimai: 7

2015-10-24 11:10

Ne būtinai nuo plovimo priklauso,mano vyras plauna labai dažnai ir labai kruopčiai, bet tie balti taškeliai vistiek retkarciais pasirodo...O jam taškeliai nuo grybelinės infekcijos (kandidozes)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-10-21 16:10

Labas- atsiusk man foto, paziuresiu ir atsakysiu.

Tomas- siaip labai panasu geltonos vietos i grybelines kilmes infekcijas, tik neaisku is kur pasigavai jei neturejai lytiniu santykiu, oda yra labai sausa, ji manau trukineja ir buna itrukimo zaizdeles, truputi turetu niezeti. Del ziedelio tai pas tave rimta FIMOZE, reiktu apipjaustymo operacijos. Kodel viesai naudoji savo nuotraukas? reikejo man atsiusti anonimiskai. Dabar istrinsiu tavo nuorodas.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-10-16 19:10

...- siaip nemacius nugrybauti tikrai nenoriu. Jei tai grybelis zinoma kad tepaliukas pries grybeli padetu. Beje tiksliai pataikei, grybelio megstama vieta, bet grybelis buna ir sausoje vietoje ne tik slapioje.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių