e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-02 21:06

pacanas- na bandykim. mano pastas eexpert1@mail.ru (tema: is sveikaszmogus.lt)

pacanas
Pranešimai: 3

2015-06-02 17:06

o kaip jums foto atsiusti? butu galima kad pasakytumet

e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-02 17:06

pacanas- o kaip patarti jei nezinom spuogu kilmes, bei kaip jie atrodo. Ligu susijusiu su spuogais yra nemazai, taip pat ir brendimo spuogai. Tad nemates ju nepakomentuosi.

pacanas
Pranešimai: 3

2015-06-02 17:06

sveiki man ant varpos iskile yra mazi spuogeliai nei is sio nei is to lytiniu santykiu neturejau jau puse metu mudausi kasdien esu apipjaustytas nuo fimozes buvau pries du metus pasigaves balanpostita bet jiu issigydziau su gydytojo pagalba o dabar nesuprantu is kur jie randasi man ant varpos pradzios buvo vienas o dabar 3 jau patarkit kas galit esu uzsienyje tai nezinau kaip elgtis

Mindaugas
Pranešimai: 84

2015-06-02 10:06

kaip juos isnaikint kaskoke nesamone kad ju negali isnaikint

Mindaugas
Pranešimai: 84

2015-06-02 10:06

kaskokia nesamone kdl yra tie spuogiukai ju net neispausi kaip po odos butu kaskokios kruopeles ka daryti kaip juos nunaikint

e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-01 16:06

Pagalbininkas - is sios foto nieko neaisku.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-30 15:05

vytas- butent kai yra daug rusiu spuogu, sunku nemacius patarti, o jei prasausiu pro sali ir pasakysiu, kad nieko tokio, o ten nelabai gerai, pamastyk. Siaip reik matyti bent foto, kad galima butu pameginti padeti.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-29 09:05

Vytas- kaip ir visiems kartoju, kad spuogu yra labai ivairiu, nemacius patarti butu negerai, nes patarimas gali buti klaidingas. Siaip spuogu (spuogeliu) buna riebalines liaukos, genitaliju pusleline, genitaliju karpuciu, plaukelio saknies uzdegimai, grybelines kilmes spuogai ir t.t., na ir is daugelio buna pasekmes uzdegimas, kuris negydomas virsta ir zaizdelemis, ir dideliais spuogais, bei kai kurie spuogai net turi savo DNR (apsigyvena visam laikui). Tad nemacius sauti i kazkuriuos butu klaidinga. O paraudonavimas vel gi sako, kad kazkas sukelia uzdegimini poveiki: arba muilas, arba trumpikes alergizuoja medziaga ir pan. Tad jei nori privaciai galim bandyti padeti per el.pasta. Spresti tau, aisku geriausia iseitis urologas, ten butu itin profesionalus patarimai, nes viska matytu vizualiai.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-05-13 16:05

Rok- kad nedaugetu per daug, reikia daznai apsiplauti, palaikyti svara.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių