tauras
Pranešimai: 2

2015-01-27 08:01

Laba diena, man 13m, ūgis - 168 cm , svoris - 64 kg. Mano varpa ne erekcijos metu atsismaukia lengvai , be skausmo, bet erekcijos metu ji savaime neatsismaukia , tiesą sakant erekcijos metu nebandau ten per daug atsmaukinėt, nes jaučiamas nemalonus jausmas, kartą buvau atsmaukęs ir tuomet patyręs erekciją, pajutau veržimo, tempimo nemalonų jausmą. Ankščiau nežinojau, jog maudantis reikia atsmaukti ir apiplauti varpą. Ar tai gali būti susiiję ? Kiek skaičiau internete visur rekomenduojamos operacijos , tačiau man dar tik 13 tai gal čia savaime turėtų susitvarkyt ? Tėvam kažkaip nejauku sakyt...

rena
Pranešimai: 18

2015-01-26 08:01

Nesuprantu jusu..kokia cia "geda",rasot?
Pikta net darosi:(...Vyrai susiimkit ir begte pas Urologa, rupinkites savo sveikata. Mes moterys einam gi pas ginekologa ir nieko, jokios gedos. Perzenkite per savo ego, pirmin pas chirurga ar urologa. Niekas nesijuoks, o tik pades, patars.

Sekmes...nuosirdziai linkiu.

Nesvarbu
Pranešimai: 80

2015-01-25 23:01

kur daro varpu operacija ir kiek tai kainuoja? prasau atsakykite kas zino..!

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-23 18:01

Belekoks- tiesos yra, bet kartais nepagalvojai, kad ne tik malonumas, bet ir saves pazinimas, problemu sprendimas ir t.t. Tie kurie kalba, kad to nedaro, manau tai daro kasdien, tik garsiai to neskelbia. O pliusu yra daug, tiek hormonu audru mazinimas, tiek prostatos bukles gerinimas, tiek fimozes (siauros apyvarpes) atzvilgiu ir daugeli kitu. Tai nereiskia, kad primygtinai siulau, tai reiskia, kad kas nori tas daro, kas nenori tas nedaro, o laukia kazko kazkur kitur. Kai jau gyveni santuokoje, tai sis reikalas tampa nedaznas, kaip sakoma nebereikalingas.

Belekoks
Pranešimai: 26

2015-01-23 17:01

eexpert- as galvojau kad masturbacija tik tai kad malonuma pajaustum.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-23 16:01

Belekoks- butent todel kad nesmaukai ir nesisprendzia tavo problema. Siaip kadangi nemaciau kas ten pas tave yra tai sunku ka kita parekomenduoti, tik siuo atveju urologa, kuris apziures ir patars. Aisku gal ten taip turi buti pas tave- nezinau, nes pasikartosiu neapziurejus sunku kazka patarti.

Belekoks
Pranešimai: 26

2015-01-23 14:01

eexpert- as nesimasturbuoju tai man seip net netrugdo, ir man tik puse tos galvutes atsismaukia kur priaugus o kitoje tai gali turbut ir visa. Tai man geriau jau pas urologa nuvaziuot del viso pikto, ar ne?
Aciu, padėjai ;)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-23 11:01

Belekoks- apipjaustyma daro tie pas kuriuos neatsismaukia galvutes odele, brestant galvute reikia daznai apsiplauti, nes ten kaupiasi svetimkuniai, kurie duoda labai nemalonu kvapa, bei gaunasi galvutes uzdegimas (balanopostitas, -kitaip bolonitas). dar jeigu apyvarpe siaura, tai ji trukdo peniui normaliai (laisvai) bresti i ilgi. Tavo atveju geriausia vis gi butu pasitarti su urologu, kadangi esi nepilnametis (uztat ir neprasiau siusti foto!!), tai tik su vienu is tevu pas seimos gydytoja, gautum siuntima pas urologa.

Belekoks
Pranešimai: 26

2015-01-22 17:01

Su odeles priaugimu ?
Ir gal gali detaliau paaiškinti kas yra tas apipjaustymas, ir kam jis reikalingas ir kodel reikalingas?
Aciu.

Belekoks
Pranešimai: 26

2015-01-22 17:01

Tai kaip man išsprest ta problema? :/

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių