eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-17 13:02

vilkas- nelabai skausminga, bet nelabai maloni, bet jei nera kitos iseities, tai kuo anksciau tuo geriau tai pasidaryti.

zmogus- na deja is parasytu zodziu spuogo kilmes nenustatysiu.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-16 21:02

zmogus- reiktu matyti ta spuoga ir zinoti visa situacija. Galo nutrynei, gal apyvarpe trukdo. Visokiu bedu gali buti, sunku nemacius kazka pasakyti.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-15 10:02

A- negalima niekada plesti, nes plysusi oda labai ilgai gyja, su komplikacijomis. Butina matyti kuria tu vieta nori tvarkyti, gal kazka iseitu patarti tau.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-14 20:02

/neregistruotas/- gali buti fimoze, o del prilipusios odelees, tai daznai per nezinojima atrodo, kad taip neturetu buti, o as negaliu patarti nemates tavo bedos. Jei turi galimybe apsilankyk pas urologa ir issiaiskink.

kaskas
Pranešimai: 1

2015-02-13 07:02

Ne erekcijos metu viskas tvarkoj ,bet erekcijos metu varpa pati neatsismaukia,atsmaukus šiek tiek kaip ir veržtu priliko toks kaip siulelis jaučiu kad taip neturėtu būti . patarkit ka daryt .Aciu

tuzas
Pranešimai: 1

2015-02-12 09:02

Sveiki. Man 15 m, Turiu problema kai man pasistoja varpa i nestovi tiesiai o stovi i virsu ka man daryti?

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-11 11:02

tomass- taip gali buti del higienos, gali buti ir net uzdegimo pradzia, bet cia neivertinsiu, kadangi nemacius situacijos neimanoma tiesiog. Geriausia butu kreiptis pas urologa konsultacijos.

ar blogai- tavo amziuje dar tik formuojasi viskas, tad pratempti, kaip pats rasai, reiketu bandyti paciam ir stebeti situacija ar gereja ar ne, bet cia tie pratimai ne vienam menesiui, o metams ir daugiau. Laiko yra viska sutvarkyti savo pajegom.

falcon- na neaisku del ko pradejo melynuot, ar verzia kas, ar dar kas itakoja. Vel gi nemacius sunku ka patarti. Beje kazkiek melyna buna, bet nedaug. Del visa ko gali pasitarti su urologu, nes spuogeliai siaip sau neatsiranda, o jau tave perspeja, kad susirupintum.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-10 20:02

Lelius- geriausia butu pasitarti su teciu, galbut dar ten nera taip blogai, o galbut reiktu mazos operacijos, kad nebutu dar blogiau.

ernestelia
Pranešimai: 1

2015-02-10 16:02

labas,mano draugas turi beda.. pries kelis men jam dare operacija,ipjove penio odele nes siek tiek tempe, beda kad po operacijos penio galvute pasidare labai jautri..skauda prisilietus,prausiantis ir mylintis.gyditojas patare naudoti tepaliuka kuris siek tiek "uzmigdo" jautruma...kazkiek padeda..arba naudojam prezervatyvus bent porai min,po to nuimam nes norim susilaukti vaikelio.Si problema labai stabdo musu seksualini gyvenima, matau kad jam tampa nebe malonumas o kancia... ka galit patart?

mergyte
Pranešimai: 64

2015-02-09 19:02

tai, kad 12cm uztenka patenkinti moteri, nereikia tau tos operacijos, nekomleksuok

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių