Povilas96
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Problema?

2018-09-12 00:09

Edga rašė:Sveiki turiu bedu su gali. Kai pas mane pasistoja negaliu odele nusmaukyti labai skauda (kaip adata gelia) kita problema kai nepasistojas galiu odele nulenkti bet kazkoks siulas maiso net nezinau kai ir paaiskinti nezinau ka daryti!! Padekit!!!
:oops:

Sveiki. Kiek supratau problema su apyvarpes neatsismaukimu gali buti del to jog apyvarpe yra per siaura del fimozes. O tas siulas vadinamas yra varpos apyvarpes pasaitelis , siaip pagrinde del per trumpo pasaitelio yra taikoma operacija , bet siuo atveju manau tinkamiausias sprendimas butu apipjaustymas. Del apipjaustymo reiketu kreiptis pas savo seimos gydytoja kur paskiau israsytu siuntima pas urologa apziurai. Nelauk ir nebijok kreiptis , kalbu is savo patirties. Sekmes.

Edga
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Problema?

2018-07-15 16:07

Sveiki turiu bedu su gali. Kai pas mane pasistoja negaliu odele nusmaukyti labai skauda (kaip adata gelia) kita problema kai nepasistojas galiu odele nulenkti bet kazkoks siulas maiso net nezinau kai ir paaiskinti nezinau ka daryti!! Padekit!!!
:oops:

mantas_11
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Varpos operacija

2018-04-29 22:04

:o man varpos galvute erekcijoj neatsismauke ka daryti?
man 16 metu gal išsitaisys

paauglys
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Varpos operacija

2017-09-02 22:09

Taigi tas odos nenusmaukimas ir man. Tai savotiška liga. Dabar gėda kažkam sakyt. Palauksiu 16-18. Man dabar 14. Reiktų pas urologus. Dažniausiai reikia menkutės operacijos. Iki kol kreipsitės kasdien plaukit, kad nekiltų uždegimas. Realiai, tai šitą kompensuoja ligonių kasos ar visą, ar dalinai, bet ir taip ji nebrangi. Nes jos trukmė nuo 15 iki 30 min. Pagal kitas operacijas juokai. Taigi NEBIJOKIT, PLAUKIT, IR PASAKYKIT TĖVAMS, KREIPKITĖS Į UROLOGUS! Čia nieko baisaus, tik nkm nesakau, nes gėda :)

saras5566
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re:

2017-05-15 12:05

Neregistruotas rašė:sweiki man 20 metu. Turiu problema su varpa. Sekso meto ji atsismaukia labai nedauk i galvute labai uzversta. gal yra kokiu nors kitu budu be operacijos tai istaisyti?

Pamegink pasikonsultuoti su Robert Jankovski, jis dirba centre.

Moliugas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Varpos operacija

2017-05-13 08:05

Sveiki man 15 ir kai smaukau man nenusileidžia iki PAT galo oda. Ka daryti

eexpert1
Pranešimai: 7

2016-04-25 15:04

atsakymai, kam labai reikia siuo el.pastu: eexpert1@mail.ru

Tomas7
Pranešimai: 1

2016-04-24 16:04

Man tas pas yra Fimoze kaip ja issigydyti ir kur reikia eiti ir kiek kainuoja gydymas?

Domas1485
Pranešimai: 2

2016-04-16 16:04

Sveiki noriu paklausti. As turiu broli jam 11m(uz men. bus 12) man paciam 16m
jis klause ar ar varpos odele atsismaukia naturaliau kai subresti(bega sperma) ar ja reikia masazuot ir dazniau smaukyti nes as nezinau man paciam apipjaustytas yra nes as turejau problemu odele buvo prilipusi prie galvutes o daktaru neklausiau del brolio.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-19 19:12

Paslaptis- sunku pasakyti nematant situacijos, bet nesiusk foto- esi nepilnametis. Geriausia aisku butu pasitarti su teciu arba urologu. Kartais tiesiog atrodo, kad blogai, o istikruju ta baime ir nezinojimas trukdo normaliai susivokti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių