Nesustras
Pranešimai: 3

2015-08-28 16:08

Labadiena. Norejau paklausti kaip reiktu elgtis, kai nuplyso varpos pasaitelis? Sukuriau forume tema prie "kitas" bet kolkas nesulaukiau jokio atsakymo. Gal galetumet kazkuom padet ar patart? Butu geriausia jeigu rasytumet i mano el.pasta. Aciu!

Anonimas
Pranešimai: 242

2015-08-17 10:08

bet ar tokiam amziui tai imanoma .... nu as pavarau ... nu sugebu ...

Anonimas
Pranešimai: 242

2015-08-16 22:08

Laba diena, man yra 17 metu ir esu visiskai sulugdytas, jau senokai pradejau masturbuotis, as nezinojau kad tai blogai, galvojau sau rdquo; na ir karta du nieko nenutiks gi rdquo; taip ir tesesi, kol galu gale prisizaidziau, siendien va neseniai, nuejau i taulieta nusislapinti, ir man suskaudo mano manimu prostata, toks pjaunantis skausmas, geriausia aisku butu kreiptis i daktarus, bet velniskai bijau, as noriu tureti seima, as nenoriu ligti nevaisingas ... prasau .. nesmerkit o padekit ... padekti suzinoti kas man .... as labai bijau ... labai ...

Anonimas
Pranešimai: 242

Kas man ?

2015-08-16 22:08

Kas man ?

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-06-20 09:06

Tomas M- pas tave matyt yra kita beda, pasaitelis nuplyso, bet ruputis liko, ir pastoviai jis dar plysineja. Greiciausiai zaizdeles gydo pacio slapimas (nejuokauju).Isplauni ta vieta ir suvylgai slapimu, tai tris kart dienoje, pamatysi kaip greit gis zaizdos. O del pasaitelio nuplysimo, tai cia nemacius sunku kazka daugiau patarti, teks apsilankyti pas urologa arba rasyk man privaciai, gal galesiu kuom padeti.

TomasM
Pranešimai: 1

2015-06-19 18:06

Sveiki, anksčiau neturėdavau jokių problemų besimylint (kokius 3 metus) tačiau neseniai, maždaug prieš pusantro mėnesio besimylint varpa pradėjo kraujuoti. Jei gerai supratau pasižeidė apyvarpės pasaitėlis (ir bego kraujas iš žaizdelės mažos). Nutariau palaukti kol žaizda užgis, pabandžiau mylėtis kažkur po mėnesio vėl, tačiau ir vėl bėgo kraujas iš tos pačios vietos. Vėl palaukiau kažkurį laiką, vėl pabandžiau, tačiau jau bandydamas jaučiau kad kažkas ne taip, na ir vėl iš ten pradėjo bėgti kraujas. Skaičiau, kad gali buti per trumpas tas pasaitėlis, na bet tris metus viskas gerai buvo, tai gal negali taip būti. Toks jausmas, kad ten tiesiog neužgijo ta žaizdelė ir ji vis dirginasi vėl. Gal yra koks tepaliukas greitesniam gijimui ir ar reikėtų kreiptis pas gydytoją? Ačiū už atsakymą.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-06-08 20:06

NVM- tu garantuotas, kad tave paneles traukia? Na neuzpyk, tik tokia hipoteze "sove i galva". O siaip yra vaistuku, kurie pagerina sexo kokybe, beabejo ir sex zaidimai, tokie kaip ciulpimas ir pan. O vaistuku paieskok internete, manau rasi pavadinimu daug.

NVM
Pranešimai: 10

2015-06-08 11:06

Siandiena su kita panele gulejau,ta pati beda...nors buna jau atsistoja,bet kazkaip greit dingsta ta erekcija

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-06-07 16:06

NVM- tada paprasciausia beda, matyt tave ta panele nejaudina tiek kad pasistotu.

NVM
Pranešimai: 10

2015-06-07 16:06

17 metu,ryte su staciu prabundu,buna ten koks lasas kitas tos spermos rytais

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 18 ir 0 svečių