Milda
Pranešimai: 104

2015-05-06 11:05

Aciu uz viltis,as tikrai esu itampoj,bet va nusprendziau mesti darba,vaziuoti pailseti kartu su vyru.Tikriausiai mane supa tokie zmones,jie nuolat kartoja tai kada bus tas vaikas?O zinot man taip skaudu klausytis ju,kad ne tas zodis.Mama ir ta nieko nezino,pareiske mazdaug ner nieko lengviau kaip vaika pasidirbt...Zinot as kartais tom 16m.mergaitem pavydziu,pasidaro,ismeta...)))))))O dar skaudziau,kad stebukliuko reikia jau ir vyrui.Seniau kazkaip nelabai krepdavo i tai,kad as uzsimindavau apie vaikus,dabar jau mielu noru nese tirti savo ""turto""(spermos),ir kai suzinojo kad viskas jam gerai, as dar slyksciau pasijauciau.Atsibodo jau myletis skaiciuojant tas vaisingas,nevaisingas dienas,atrodo kad tikrai planuojam 8 pasaulio stebukla.Na bet jai stebukliukas atsiras,tai man daugiau nieko gyvenime nereiks.Gal galit kas parasyt per kokias dienas pastojot?Nes vienos sako, kad ir po menesiniu pirmos dienos apsivaisino...Nezinau kiek cia tiesos...

tina
Pranešimai: 81

2015-05-06 10:05

as irgi turbut jau susiduriau su tokia problema nors jau turiu 2 mergytes bet musu su vyru svajone dar viena

salomeja
Pranešimai: 9

2015-05-05 13:05

Milda,aš pagimdžiau tik sulaukusi 39 metų, o prieš tai buvo "n" persileidimų.Buvau nustojusi vilties,o kai nustojau galvoti apie tai,tada ir pastojau.Dar reikia labai paprašyti Dievo,ar tų aukštesnių jėgų,kuriomis kiekviens žmogus,manau, tiki,tik savaip...

Milda
Pranešimai: 104

2015-05-05 08:05

Sutinku, kad dar vaikintis lyg ir ankstoka, bet 30m.susilaukti vaiku tai tikrai nelabai noreciau.

Milda
Pranešimai: 104

2015-05-04 16:05

Gera girdet paguodos zodzius, bet...as juos patikekit is draugiu girdziu kiekviena diena, taip pat beveik kiekviena menesi darausi nestumo testa, ir cia tik del to kad as per daug apie tai galvoju...O gal kas ka zinot apie dirbtini apvaisinima, arba ar sunku isivaikint vaika?Nebeturiu jau vilties, todel ieskau iseiciu kitur...Aciu.

Milda
Pranešimai: 104

2015-05-04 15:05

Sveiki,noreciau suzinoti ir kitu nuomones apie nevaisinguma?Gal kas esate tokiu problemu tureje, mielai isklausyciau, ir gal nesijausciau tokia viena siam pasauly nuskriausta. Man 24m.,nepastoju 4m.Nebezinau jau kur kreiptis ir nezinau kiek dar pinigu reiks sitam reikalui paklot.Kur as tik nejau, ko tik nedarem, ir kokiu tik vaistu negeriau.Dabar itaria cista, tai tipo del to nepastoju, bet nedaro aeracijos, nes galbut ji isnyks?Nebetikiu tais daktarais ir ju nenoro padeti,jie visi tik juokiasi is manes, nes tokia jauna ir gimdyt noriu, nes daugiausia pacienciu ateina, tik nutraukt nestumo.Absurdas, nekenciu tokiu moteru...Tiesiog viska turiu, gera darba, namus, mokslai pabaigti,vyras tai pat nuostabus.Esu jau nusivylusi, bet vistiek dar laukiu mazo stebuklo...

Milda
Pranešimai: 104

Nevaisingumas

2015-05-04 15:05

Nevaisingumas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių