antandegis
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Nevaisingumas

2020-03-26 13:03

Tikrai rekomenduoju nevaisingumo gydymo kliniką Vilniuje. Joje užsiimama vaisingumo didinimu natūraliu būdu, be visokių cheminių vaistų. Forumas neleidžia prisegti nuorodų, bet jų svetainės adresas yra vaisingumasnaturaliai.lt , ten rasite kontaktus.

neringa
Pranešimai: 73

2015-05-09 17:05

Sekmes jums Milda.

Milda
Pranešimai: 104

2015-05-09 15:05

Sveikos mielosios>>>Na aciu uz visus patarimus,pradejau rimtai galvot,kad gal reiktu kokia joga pauzsiminet,uzsimirst...Tiesa,iseinu is savo taip mielo ir beproto varginancio nervu sistema darbo.Tikiuosi,atsipalaiduoti,sudelioti visus taskiukus ant ""i"",ir gal viskas baigsis gerai:))))))))

neringa
Pranešimai: 73

2015-05-07 16:05

Milda,
Endometriozes pozymiai: skausmai pilvo apacioje, arba sonuose(kiausides), skausmas tustinantis, kartais pilvo putimas, skausmas ties juosmeniu nugaroje, nenesines nereguliarios, tepimai, sokolado spalvos isskyros per menesines, vaginoze. Bet sie pozymiai gali buti labai individualus, vienai gali tik kartais paskaudeti sonus, ar nugara, o kita ir nieko nejaus tik nepastos greitai. Jokie tyrimai sios ligos nenustatys, vienintelis budas tai mini operacija. Man padare nedideli pjuvi, 3 cm. ilgio apcioje ir bamboje. Ten viduje, jei yra ataugos jos yra pasalinamos ir tuo paciu apziurima. Ta pacia diena as jau isejau namo. Po sios operacijos gydytojai rekomenduoja bandyti pastoti kol endometriozes zidinys ves neataugo. Nes endometrioze ji vis atsinaujina. Visa tai man atliko Floridoje, bet grizdusi i Klaipeda mano gydytoja sake kad visa tai yra daroma ir Lietuvoje. Endometrioze tai viena is labiausiai papltusiu nevaisingumo priezasciu. Bet moterys patoja! Ovuliacijos testeri as uzsisakiau per Inerneta. Jis vadinasi Ovulite ir naudojamas tik su seilemis ir labai paprastas. Bet juos gamina ivairios firmos ir jie gali tureti kiek kitokius pavadinimus. Nezinau ar ji galima isigyti Lietuvoje bet jus pabandykit paklausinet vaistinese ar jusu gydytojo, nes tai gana nebrangus ir patikimas dalykas. O jei ne, tai paieskotite Inernete. As net zinau tikslia mano pastojimo diena. O kas liecia kontraceprines, cia Floridoje ginekologai rekomenduoja isbandyti si medota pries darant operacija, nes jis paprastesnis ir pigesnis. Kaip minejau dvi mano drauges jas vartojo istisai 3 menesius nenutraukdavo net gale ciklo. Tokiu budu isnyko menesines, ir matomai sis pokytis organizme yra palankus bandant pastoti, nes jos abi pastojo, ir viena is ju turejo tik viena kiauside (kita jau buvo isoperuota). Bet jus pasitarkite su gydytoja. Ir is savo patiries jums rekomenduociau rinktis gydytoja atsargiai, nes as perejau labai daug gydytoju kurie gal but sioje srityje (nevaisingums, endometrioze )neturi daug patyrimo ir jums nebus is to naudos tik nusivylimas. Pries renkantis gydytoja pasiteiraukite jo metodus, ar jis yra daug gydes moteru kaip jus ir t. t. Linkiu jums sekmes ir nenusivilkite. Gal but uzsiimkite joga ar kokiais kitais relaksacijos metodais, nes psichologine busena yra labai svarbu (as studijavau psichologija univeristere ir tuo esu isitikinusi).

Milda
Pranešimai: 104

2015-05-06 19:05

Daivai>Tikiuosi tavo dukrai ten viskas,ok?Velnias, as ja taip palaikau,kad ne tas zodis...))))))))

Milda
Pranešimai: 104

2015-05-06 19:05

Neringai>O kokie pozymiai tos endometriozes?Na siais laikais matai tokie daktarai,kad kai mirsti tada jie tau pradeda padet...Ir pirma karta girdziu apie ta vaisingu dienu aparaciuka.Mane pradziuginai,reikes pasidomet.O mano vyrui viskas gerai,nes nuo jo pirmo ir pradejo tirti,patikekit kaip jauciausi baisiai,nes tai juk man, o ne jam....O dar taip iseina,kad man reiktu pavartoti kontraceptines?

Milda
Pranešimai: 104

2015-05-06 19:05

Ma matot,as jau 4metus,kaip nesisaugau ir nepastoju,o ka tie daktarai,saziningai galiu pasakyt ejau privaciai,gydziausi,itaria cista,bet daugiau lyg ir viskas ok.Man siaip pastoviai kaire kiauside skauda ten kazkokia per maza,tipo 4cm.O ka daugiau?Jai nepastosiu iki rugsejo tada darys ta mazyte operacija,bet as juk nieko pries kad ir dabar darytu,bet tie daktarai kazkaip manes nesupranta,net paciai tiksliai nieko taip ir nepasake,o dar tyriausi privaciai.Na siuo metu geriu ovuliacija skatinancius vaistus, gal jie pades???:)))))))

neringa
Pranešimai: 73

2015-05-06 14:05

Milda,
Mano istorija kiek kitokia. As nuo 16 neislisdavau is ginekologu kabinetu. Visi kartojo kad as busiu nevaisinga: buvo skausmai, menesines nenormalios ir t. t. Kol vienas gydytojas man nesustate endometriozes. As pasidariau mini operacija, isvale ir pasalino ligos zidinius. Veliau geriau kontraceptines, ir kai tik jas nutraukiau is karto pastojau (man 30 metu). As gyvenu Floridoj, ir cia mano keleta draugiu taipogi turejo preblemu, jos abi buvo daug vyreses. Joms gydytojai liepe gerti 3 mensius kontraceptines be sustojimo. Tokiu budu menesines isnyko, bet kai jos kontraceptines nutrauke, tai abi iskarto pastojo (pirma menesi). Toks kontraceptiniu vartojamas kazkokiu budu sudrebina orgnaizma ir pastojimas yra lengvesnis. Ir as pritariu kitoms moterims cia rasancioms, kad psichologine busena yra labai svarbi. As jusu vietoj atkreipciau demesi ar jums nera endometriozes, jei yra tai reika salinti zidini, nes susiformavusios ataugos kliudo pastoti, o jei ne bandyti kontraceptines (reikia pasitarti su gydytoju). Ir tam kad nekankiti saves, as patarciau isigyti ovuliacijos testa (geriausiai toki kur galite naudoti seiles, nes tas kuris reikalauja slapimo meginio yra vienkartinis) kuris parodys jums jusu vaisingas dienas. Nes uzsiiminejant seksu kasdien, vyro sperma darosi silpnesne. Ir dar patarciau jusu vyrui issitirti taipogi, nes daznai ir vyrai turi preblemu . Sekmes

Milda
Pranešimai: 104

2015-05-06 12:05

Daiva,o kiek jusu dukra laiko nepastojo?Ir kiek jai metu?

Milda
Pranešimai: 104

2015-05-06 11:05

SAlomejai>jo mano mamos pusessere taip pat pagimde tik 38m.,bet nezinau mano nuomone,negi as tiek dar daug laiko turesiu laukt:))))))))))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių