tuks
Pranešimai: 3

2015-08-06 08:08

Man atrodo amžius neturi įtakos orgazmui, net atvirkščiai vyresnės jį lengviau pasiekia. Mes su žmona gyvename jau 15 metų tai dabar viskas gerai, o iš pradžių tai visko buvo. Ji irgi negalėdavo patirti orgazmo, o priežastis pasirodo visiškai paprasta - aš baigdavau per 3-4 min., o jai reikia 20 min. ar net ilgiau iki pirmo orgazmo. Viskas susitvarkė tik tada kai išmokau kontroliuoti spermos išsiliejimą. Dabar kartais mūsų lytinis aktas tęsiasi net ir 2 val. ir žmonai buna 3 ar net 5 orgazmai. Po tokio ilgo lyt. akto irgi kartai buna sunku pabaigti, tai man ji pabaigia ranka. Jeigu Tavo draugas negali pabaigti makštyje tai pabandykite užbaigti ranka. Jeigu ir taip nepavyksta tai geriausia kreiptis į gyditoją, nes gal kokios problemos su prostata ar dar kas nors. Mano žmona lengviausia orgazmą pasiekia jaudinant pirštais. Reikia atsargiai į makštį įkišti du pirštus juos šiek tiek užlenkti ir atrasti tokį šiurkštesnį kauburėlį ir jį šveniai spaudyti. Orgazmas garantuotas ir labai greit 2-3 min. Galite ir jūs kažka panašaus pabandyti

egle
Pranešimai: 191

2015-06-28 17:06

orgazmo tikro gal ir nepatyriau bet susijaudindavau arba prasydavau vyro kad jis uzbaigtu su ranka. nes labai greit issiliedavo. dabar draugas stengiasi ilgai mane myluoja, bet kaip jis sako, negaliu taves paimti. bet ir jam neisbega, bet jis aimanuoja, gal juokauja, kad neisbega, nors nejuntu.gal kokia poz. manau kad man truksta ilgesnio paruosimo, gal klimaksas. man 50 metu, jam 59.jauciuosi netikus jis mates daug moteru

egle
Pranešimai: 191

2015-06-27 14:06

pamylau zmogu jauciuosi laiminga.bet santykiu metu nupatyriu orgazmo, o jam neisteka sekla. su pirmu vvyru esu issiskyrusi. jis alkoholikas per 25 metus su juo nieko gero nebuvo ikisdavo ir tuoj issiliedavo. nauja drauga turiu nesenai . kaip padaryt kad butu gerai?

egle
Pranešimai: 191

nepasiekiu orgazmo su mylimu zmogum

2015-06-27 14:06

nepasiekiu orgazmo su mylimu zmogum

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių