kajus
Pranešimai: 6

2015-12-30 10:12

Taciau juk ne kiekviena moteris ejakuliuot gali? Siaip man asmeniskai tai atrodo labai sexualu;)

Mi
Pranešimai: 6

2015-12-28 16:12

kalbat kaip apie Lokneso ezero pabaisa:)

nija
Pranešimai: 6

2015-12-08 09:12

Visiems cia diskutuojantiems ir abejojantiems moteru ejakuliacija patariu paskaityti rdquo;Sveikas zmogusrdquo; - rdquo;Moterų stebuklingasis G taškas. Vyrų stebuklingasis G taškasrdquo;.

Juozas
Pranešimai: 49

2015-11-21 21:11

matai, ne visiem pavyksta susirast ta vienintele, su kuria norisi viska patirt. o jei jos nera salia, tai tenka tenkintis trumpalaikiais nuotykiais, kuriu (tikrai tikrai) norisi kiekvienam vyrui. ir beje, siais laikais, tamstele, nepatikesi, bet merginos pacios lipa, daug ikalbinet ar kaip kitaip gundyt nereikia. o koks normalus vyras atsispirs. mano nuomone, moterys vyrishkeja visais atzvilgiais...

Juozas
Pranešimai: 49

2015-11-20 21:11

ne, man nereikia aishkinti. kai turesiu nuolatine, mylima moteri tada ir noresiu viska su ja pajust. vyrai (dauguma) sugeba kontroliuot savo ejakuliacija, netgi "ishtraukia" jei reikia, tad poniutes kurios neva tai ejakuliuojasi (shlapimu) galetu irgi pagalvot kur ir kam "shaut". manes nejaudina shlapinimasis ant partnerio. nemanau kad tai fantazijos trukumas. moteriai galima nerealu orgazma suteikti ir be to.

savas
Pranešimai: 10

2015-11-20 07:11

esi be jokios fantazijos,ko lendi i toki pasnekesi

Juozas
Pranešimai: 49

2015-11-19 22:11

fuck toki orgazma. nenoreciau kad kokia vienkartine paukshtyte mane apvarytu. "shaudyti" galiu tik as. nemanau kad kuriai patiktu jei neperspejes pavaryciau ant veido. shlapinimuisi yra speciai vieta ir laikas. aciu

mazas
Pranešimai: 7

2015-11-03 17:11

o kas taj yra taskas G?ar lytiniu santikiu metu vyro varpa ji paliecia? gal kasnors galetumet paaiskinti????aciu

Erika
Pranešimai: 40

2015-10-30 13:10

kas tai yra? ar teisybe kad moterys patirdamos oragzma "shaudo" skysti? ir is kurios skyles tas skystis. As manau kad tai shlapimas, mano vaikinas mano kad tai daugiau moteru sperma nei shlapimas. ar tai koks nors fenomenas ar sutrikimas?gal kiekviena tai gali, bet ne visos nori apsisiusiot lovoje...o gal tiesiog kai kurios nelaiko shlapimo?

Erika
Pranešimai: 40

moteru ejakuliacija

2015-10-30 13:10

moteru ejakuliacija

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių