zolda
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

pasakykit

2018-07-05 19:07

:?: pavartojus marihuanos sekso metu pabaigos pries istraukent pasirode,kad nusileido y vidu,bet istraukus viskas tvarkingai isejo is varpos. Gali but,kad nusileido ar tiesiog tai marihuanos poveikis ir taip sureagavo varpa?

Agneta
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Ar yra tikimybė pastoti? Prašau padėkit.

2018-02-01 07:02

Atejau paskaityti vien dėl to,nes pati labai bijau. Prieš kelias dienas lyg ir praradau savo nekaltybę,viskas vyko labai skaudmingai o poto jau buvo geriaus,bet esu girdejusi kad per pirma karta bega kraujas. O man jis neišbėgo. Bet ant galo vaikinas pabaige ant manęs ir jau buvo nusiėmęs prezervatyvą tai bijau,kad nebutu truputi pateke ten... bijau pastoti nes esu nepilnametė. Praeitą mėnesį mano menesinės velavo gal 10 dienų. O dabar jau 1 diena kaip veluoja nuo paskutinio velavimo. Ką daryti? Kaip žinoti ar neščia aš ar ne? Man baisu ir nereikia tokių komentaru kaip reikejo galvoti prieš,nes tai vyko ne mano noru. :|

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-24 21:12

Nežiniukė.- na tada buvo labai vaisingos dienos. Ne, ne 100 proc. garantija kad padtojai, bet tikimybe gali buti net 80 proc...

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-24 07:12

Nežiniukė.- pastojimo tikimybe visada yra jei buvo vaisingos dienos tuo metu. Vyrai ne tik sperma turi, bet ir priesspermi, kurio nejaucia kai jis isbega, o jis taip pat vaisingas. Tad butina "zaisti" su apsaugom.

Božkute
Pranešimai: 1

2015-03-18 15:03

Sveiki :) menesines mano niekada nebudo itin reguliaros, bet dabar veluoja jau 3savaites, dariausi testus, visi buvo neigiami. kam taip buvo? bet aisku kaip ir dauguma stresuoju nemazai, dar kaip tik pries menesi praradau 5kg, buvo problemos su skrandziu.. kaip manot dar pora dienu palaukti? ar lekti pas daktara?

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-26 18:02

Mante- juk ne tik pabaigus pastojama, pas vyrus dar yra ir priespermis, kuris nuo geru pojuciu teka nujuciomis ir nuo kurio drasiai galima pastoti. Tad nieks negali atsakyti i tavo klausima, pati neuzilgo pamatysi.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-18 21:01

Bijaaaau- nemanau kad kliude, tiesiog sakykim taip:- pajudino tavo likusia mergystes pleve, uztat ir teplioja. Siaip nera blogai jaudinti su pirstu, o tau kita karta jau bus geriau. Siaip aisku as pries nepilnameciu sexa, bet parasiau tai ka turbut noretum zinoti. Nepergyvenk ir neverk viskas turi greit susitvarkyti. Menesines velavo, nes pradejai lytini gyvenima ir buvo streso.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-14 16:01

Zoja- nestumo testa nusipirk ir issiaiskinsi.

Zoja
Pranešimai: 10

2015-01-14 14:01

sausio pradzioje pasimylejau su vaikinu. sausio 18 d. turetu prasideti tos dienos, bet pastarosiom dienom buna taip kad, pilvo apacioje jauciu badyma, labiau desineje puseje. kas tai galetu buti?

Slapukeee
Pranešimai: 1

2015-01-06 14:01

Sveiki. Man menstruacijos buvo gruodžio 12 diena, 27diena ryte šiek tiek paišdykavom, ta pati vakarą taip pat, bet tas isdykavimas buvo toks kad jis kišo savo pirštus į mane, kartą su "juo" buvo prisilietes prie makšties. Aš buvau susijaudinusi tai mano kelnaitės buvo kelnaitės buvo patepliotos ir štai klausimas : jei vaikino prieššspermio pateko į kelnInaites yra galimybė pastoti? Ar tuo metu buvo vaisingos dienos? Kada turėtu būti kitos menstruacijos ir kaip apskaičiuoti vaisingas dienas? LABAI PRAŠAU JŪSŲ ATSAKYMO

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių