Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-08 13:05

Vilte- jei pati to nori, tai ir toliau taip bus. Bet kartais pavydas padaro "miraza". Pavydiems zmonems kyla visur itarimas, net ir nukritus telefonui. Manau pati i save paziurek savikritiskai is kitos puses, padaryk isvadas, pasimokyk is klaidu ir daugiau ju nekartok. Jei nesi pavydi paskutinis sakinys irgi tinka, galbut laikas keisti gyvenima.

Vilte
Pranešimai: 335

2015-05-08 08:05

man ir sunku isivaizduoti ,kaip gali buti neistikimas vyras namuose, kaip pati esi ne tokia.Vyras nuo pat pirmu vedybiniu metu mane apgaudinejo, bet atleidau.Dabar vel vien tik neistikimybes, radau visa eile jo moteru telefonu numerius, buvo pasikavojes.Gyvenime per savo vyra susirgau depresija sunkios formos, dar ir dabar gulineju ligoninese, geriu vaistus, o mano vyras tuom tik ir naudojasi.Ir dabar neseniai nakti rasinejosi telefonus ,kai per televizoriu vakarais rodo, kur moterys nori susipazinti, net majakina joms nakti , bet ginasi atseit nukrito telefonas ant zemes ir susirinko numeris.Ziuriu i visu jo meiluziu saraso telefonus ir galvoju...sunku man dabar istverti...

mira
Pranešimai: 7

2015-03-29 08:03

Gal yra ir daugiau norinciu padiskutuoti sia tema?

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-09 12:02

Mira- klaidos buna manau tokios, tai abieju viens kito nesupratimas, bereikalingas pavydas, neprisiziurejimas, naujoviu stoka.

mira
Pranešimai: 7

2015-02-09 08:02

Esame 10 metu kartu, ta mintis, kad jis man gali buti neistikimas neduoda man ramybes, suprantu, kad niekada negaleciau to atleisti, neziurint i tai, kad labai ji myliu. Pati esu grazios figuros, linksma, prisiziuriu - taciau aplinkui tiek internetas, tiek tv skleidzia gan primityvu seimos santykiu supratima... "nuejo vyras i kaire, nieko tokio..." - o man toks vyro nuotykis butu nepakeliamas, negaleciau toliau su juo gyventi... Ir merginos aplink neaisku ka galvojancios, mato, kad vedes vyras, kodel bando ji nuvylioti? Kokia tureciau buti, kad vyras myletu tik mane? Beje, galvos vakarais man nebeskauda :-) Myletis man labai patinka, esu isdykusi ta prasme ;-) Istikima, noriu, kad ir mano vyras butu man istikimas. Kokios pagrindines moters klaidos, lemiancios vyro nukrypima i kaire?

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-08 15:02

mira- kodel tik vyrai. manau kad visi vieni kitiems buna neistikimi tada, kai atsibosta viens kitam, kai darbe ar mokykloj per daug sexualiu aplinkiniu, arba daznokai partneriui galva skauda (na supratot). Tada ir ivyksta kazkokie nukrypimai, nes truksta partnerio demesio, jei abu vienodai busite aktyvus, nemanau, kad reiks ieskoti kaires. Bus idomu, bet ne tiek kad rizikuot. :)

mira
Pranešimai: 7

2015-02-08 14:02

Nenoriu sutikti su nuomone, kad 99 proc. vyru yra neištikimi. Norečiau padiskutuoti, kas lemia tai, kad vyras arba moterys butu neistikimas savo partnerei,-iui.

mira
Pranešimai: 7

Apie neištikimybę

2015-02-08 14:02

Apie neištikimybę

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių