donatas
Pranešimai: 14

2015-03-27 05:03

Aciu uz informacija:) jau tvarkome reikalus.

donatas
Pranešimai: 14

2015-03-25 18:03

labai dekingas uz pagalba:) iziebet vilti kad viskas susitvarkys:) o gal dar kas galit aprasyti kaip jis gydo - vaistais, ar kraujo rdquo;valymurdquo; perpylimu.

donatas
Pranešimai: 14

2015-03-24 18:03

didelis aciu. o ten i ligonines informacija reikia skambinti?

donatas
Pranešimai: 14

2015-03-24 12:03

Prasau zmones padekite gal kas zinote to daktaro Utenoje kur 40 metu gydo stafilakoka telefono numeri arba kaip su juom susisiekti. mano draugei visai prastai - beveik metus gydosi ir pas daktarus vaikstineja - niekas nepadeda o tik baigia organizma suzaloti su visokiais antibiotikais. o daktarai tik trukcioja peciais ir sako kad cia nieko tokio. prasau padekit - mano numeris 862585411

RutaS
Pranešimai: 1

2015-03-01 18:03

Sveika. Man dabar kartojasi tokia pati situacija kaip buvo tau. perskaicius tavo istorija papasakojau ja gydytojai ir paprasiau kad mane taip pat istyrtu,nes dabar negydo jokiais medikamentais. isbandziau daug ir ivairiu vaistu, taciau jokios naudos tai nedave. gal galetum papasakoti kokiais vaistais tu gydeisi? Buciau labai dekina,nes nebezinau ka daryti.

saulius
Pranešimai: 152

2015-02-13 21:02

auksinis stafilokokas tai su puliniais/

saulius
Pranešimai: 152

2015-02-10 19:02

jei manai kad zinai medicinoje daugiau nei gydytoja, tai nenaudok vaistu. jei tuo abejoji tai geriau vartok

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-02-08 22:02

Su auksiniu stafilokoku puikiai kovoja cordycepsas, kuris turi labai stipriu antibiotiniu savybiu, bet neturi pasalyniu poveikiu, kaip dauguma antibiotiku. Mes savo vaikui cordicepsa skystam pavydale pradejom duoti nuo keliu menesiu. Kreipkites +37067787777 Andrejus

indre
Pranešimai: 58

2015-02-07 18:02

Buvau jau rasiusi,kad antibijotikai nepadeda na bent musu seimai nepadejo.Dare vyrui pulinio paselio tyrima kokiem antib.atsparus,taciau jie padejo.Tam kartui ilgiausei 2 savaitem ir viskas vel isnaujo.Be to,dare tyrima Klaipedoi parode kokei antib.grup.atsparus(aisku nepadejo)po to dare Norvegijoje,taciau parode kad yra atsparus visai kitai antibijotiku grupei(taip pat nepadejo).Nes antib.sunaikindami pati stafilokoka, tuo paciu atlaisvina kelia ir gausiam nauju toksinu kiekiui issilieti i organizma. Mum padejo tik gydytojas A.Bartkevicius.Beto jis isleido knyga STAFILOKOKAI MUSU GYVENIME kurioje rasoma kad IMUNOLOGINIS gydymas pades isspresti daug sios problemos klausimu.(kuris ir padejo mano seimai).Linkiu jum to paties,atsikratyti bjaurios,sios ligos.

rasa
Pranešimai: 295

2015-02-04 20:02

Netinkami antibijotiai sukuria tik dar didesne terpe plisti infekcijai.Tad butina nusistatyti, kuris is antibiotiku yra veiksmingas!Beje paskaitykite www.lgs.lt/index.php?m=164amp;l=264amp;k=1 Dr.Algimanto Bartkeviciaus straipsni !!!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių