Greta
Pranešimai: 148

2015-01-12 16:01

Mano dukrai irgi glandose aptiktas auksinis stafilokokas. Gyd, liepe 20 dienu gerti antibiotikus, bet nera garantijos kad pades.Irgi laukiu atsiliepimu, bet kazkodel nerasote mielieji. Parasykit.

rita
Pranešimai: 239

2015-01-11 21:01

Sveiki,
ir mus tas auksinis stafilokokas neaplenke.Dukrai nustate, kad jis tuno glandose.Antibijotikai jo nepanaikina, arba ju neatitaikom.Ar padetu glandu opercija?Gal kas galetu patarti(gal kam tik tai padejo?)

indre
Pranešimai: 58

2015-01-05 16:01

Turejau ir as ta bjaurybe auksini stafilokoka.Ir galiu pasakyti visiems jokie antibijotikai nepades o dar labiau silpnes imunine sistema ir puliniai kaip augo taip ir augs.Labai daug gydytoju perejau jie nezino kaip gydyti tai ir raso savo antibijotikus.Sugadino man skrandi bei inkstus su antibijotikais ir viskas.taciau suradau gydytoja Utenoje kuris gydo stafilokoka 40 metu ir galiu tarti dideli aciu nes as ir mano seima esame visiskai sveiki jis vienintelis gyd.kuris gydo su tinkamais vaistais beje ju lietuvoje nera.

kestas
Pranešimai: 35

2015-01-05 11:01

jokie antibijotikai niekam nepades,pats sirgau auksiniu stafilokoku,net Norvegijos klinikose mane neisgyde nes ten dirbau.yra tik vienas gyditojas utenoj kur mane isgyde ir mano zmona,o antibijotikai tik jum prislopins ta liga tam kartui ir viskas,o paskui vel viskas isnaujo.turejau koki 10 puliniu kol isgijau buvau ir operuotas su narkoze,baisi liga,jei vienas turi seimoje stafilokoka tai tures neuzilgo ir kiti.jei reikia informacijos ir gyditojo tel.nmr.skambinkit as duosiu gyditojo numeri,o jis su ta liga jau yra susidures kaip 40metu.863414142 kestas.

ausra
Pranešimai: 90

2015-01-03 21:01

man buvo pulinuku ir as issityriau.man rado auksini stafilokoka. gydytoja israse vaistu antibiotiku biseptolio ar man jie pades ar ka patarkit man daryt.nes man ju ,tu pulinuku buvo daug ant koju ir veido.kur ir ka man dar daryti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių