rasa
Pranešimai: 295

2015-02-04 20:02

Bakterijos yra visur -viesjam transporte ir visuomeninese sueigose, todel apsisaugot visiskai yra neimanoma(nebent save izoliuotumet:), taciau saugotis reikia (laikantis higienos,stiprinant imuniteta,sveika gyvensena)! Bakterijos yra musu aplninkos dalis, todel,kol nesergat, nesukite sau del to galvos! mat mano manymu, stresas vienas is pagrindiniu veiksniu silpninanciu imunite sistema bei tuo tarpu skatinanciu atsirasti infekcinems ligoms ir pan. Tad auksciau galva! O visiems, kurie serga, linki nepasiduoti ir kovoti kiek iseina :)

Martyna
Pranešimai: 5

2015-01-30 10:01

laba, man 15m. auksinis stafilokokas jau antri metai kamuoja mane. visuomet gerkleje kazka jauciu, lbj daznai skauda gerkle ir siaip nesmagu. pulinukai kartojasi kas antra menesi(mazdauk) is kart isdyksta keli ir tuomet vel nustoja. isbandziau jau triju rusiu antibiotikus nks nepadejo.
kaip pastebejau kuo daugiau demesio skiriu naikinimui tuo daugiau ju pas mane auga tad stengiuosi juos ignoruoti.
sako kad isitikinimas geriausias vaistas.
beje manau kad nereikia liudeti. nera cia tokia baisi liga. apsilankius vaiku ligoninese galima isvysti isties siaubingu dalyku.
linkiu pasveikti ir dziauktis gyvenimu tokiu koks jis yra:D

rasa
Pranešimai: 295

2015-01-25 18:01

Pati jau metus kovoju su klinikiniu auksiniu stafilokoku (MRSA -metilui atsparus stafilokokas aurius).Bakteriologai aiskina, jog kiekvieno zmogaus organizme yra apie 3kg bakteriju (geru ir blogu).Stafilokokas viena is ju. Kas trecias zmogus yra stafilokoko nesiotojas, taciau jis gali nepasireiksti viso gyvenimo eigoje.Stafilokokas rsquo;gyvenarsquo;nosies snervese,aptinkamas gerkleje ar kt.Saugotis reikia paprastom priemones -higiena(daznai plaut rankas)bei imuniteto stiprinimu. Dazniausiai auksinis stafilokokas pasreiskia nusilpus imunitetui(persalus,nervinis issekimas ir pan.),taciau tai nebutinai yra rodiklis jam bujoti. Kiek zinau,daugumai jis pasireiskia pulinukais ar negyjanciom zaizdelem. Butinai pasitarkite su gydytojais, bet vienas is budu stabilizuotirsquo;jirsquo;-1sav per menesi nosies snerves tepti antibiotiniursquo;Fucidinrsquo;tepalu, taip 6 men.!Manoma,kad stafilokoku asikratyti beveik neimanoma,tad tokie jo naikinimo budai nera rekomenduotini, kad stafilokokas nepriprastu prie sio vaisto.Taciau,jei jums reikia gultis i ligonine operacijai ar pan.rekomenduotina savaite pries teptisrsquo;Fucidinrsquo;(gali tai daryt net visi seimos nariai).
Nepamirskite,kad yra paprastas, auksinis ir klinikinis auksinis(MRSA)stafilokokai. Pasitikrint galima paemus bakterioloini tepineli is nosies snerviu, ar esant puliniams -biopsijos budu is ju.Isaugintos bakterijos nusako,kurie antibijotikai jautrus ar atsparus esamam stafilokokui.
Jei sergate sia liga, linkiu Jums stiprybes pasveikti!

as
Pranešimai: 571

2015-01-24 20:01

na kaj tu negaletum jau be vaistu gyvent nes kitaip auga votys ant veido ar ant kuno, tai tada suprastum del ko cia panikuoja visi

Teresė
Pranešimai: 6

2015-01-24 10:01

Gal galetumete parasyti sio gydytojo pavarde ir adresa, kur ji galetume rasti Utenoje.Jau seniai seseri kamuoja auksinis stafilokokas. Labai prasau. Padekit!

Teresė
Pranešimai: 6

2015-01-24 10:01

Gal galetumete parasyti sio gydytojo pavarde ir adresa. Labai prasau. Padekit!

Nesvarbu
Pranešimai: 80

2015-01-21 15:01

kaip baisei jus apie ta auksini stafilokoka snekat :O man ji atrado darant ginekologinius tyimus, bet jokio gydymo nepaskyre, tik sake kad gimdant gali kokiu tai komplikaciju sukelt, pulinuku ir pan. bet kadangi vaiko greit neplanuoju, tj nieko ir nedariau. o gal reitku?

saulė
Pranešimai: 170

2015-01-19 09:01

Sveiki,
Klinikiniai tyrimai parode,kad 2 men. mergaitei gerkleje yra auksinis stafilokokas.Bet vaikas jauciasi gerai,valgo,miega,tustinasi ir t.t. Gydytoja paskyre gerti antibijotikus.Nezinom ka daryti, ar verta vaikui gyrdyti vaistus kai jis atrodo visiskai sveikas...Buciau dekinga uz patarimus

saulė
Pranešimai: 170

AUKSINIS STAFILOKOKAS !!!

2015-01-19 09:01

AUKSINIS STAFILOKOKAS !!!

pasimetusi
Pranešimai: 13

2015-01-15 17:01

patarkit ka man daryt? man stafilakokas yra nustatytas jau 1,5 m.ir gydytojai niekaip neatitaiko vaistu.jau net nebeleidzia gerti ju...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių