Brigita
Pranešimai: 25

2015-08-01 22:08

Man buvo pradeja keltis spuogai ant veido, chirurgas mane kad tai tik furunkulai, bet paskutini karta iskilo ant nosies buvai labai istinus, gavau siuntima i kauna tenai man auginos paseli ir is paselio suzinojo kad man auksinis stafilokokas, paprasciausiai nezinau kaip su ta liga gyventi, nes kiek zinau tai si liga neuzkreciama bet visam gyvenimuj...

DIANA
Pranešimai: 49

2015-06-16 15:06

Ar užkrečiamas auksinis stafilokokas?

kriste
Pranešimai: 56

2015-06-07 16:06

sveikos,gal galit papasakot kokie yra stafilokoko simtomai,kaip jis pasireiskia?

jurga
Pranešimai: 99

2015-05-21 16:05

labukas as noreciau suzinoti kokiais vaistais gydetes ir kur juos galima isigyti esu girdejus kad rusijoj yra geru vaistu nuo sios ligos

kestas
Pranešimai: 35

2015-05-13 07:05

visiems labas truputi infornacijos opie gyditoja is utenos galiu pasakiti tai vienas is nedaugeli gyditoju kurios galima vadinti gyditojais davusiais hipokrato priesaika gydo nemokamai tik reikia sumoketi uz vaistus isaiskina kokios gydimo pasekmes kokie sansai atsikratiti auksinio stafilokoko rasti galima utenos ligonineje 5 aukste pirmadieni treciadieni penktadieni nuo 12 valandos telefono numerio tesioginio nera reikia vaziuoti i vieta priema visus.kiek teko dometis vienintelis kuris gydo stafilokokus 40 metu atliko mokslini darba tik musu sveikatos ministras to klausimo nepletoja. aciu gyditojui

rasa
Pranešimai: 295

2015-04-19 21:04

Imuninei sistemai stiprinti - ežiuolė.Tik Kaune,kur Rotušės aikštė,yra vaistinė.Joje galima įsigyt leidžiamą ežiuolę-rsquo;echinocearsquo;(nežinau kaip tiksiai rašosi).Ji leidžiasi į paodį.Bet..yra senai pamirštas būdas,toks kaip netiesioginis kraujo perpilimas: dalis vaistų suleidžiama į veną, o į likusią dalį pritraukiama kraujo.Tada tie vaistai su krauju suplakami(10kart krestelint)ir sauleidžiami į raumenį. 1-2 ampulės į savaitę (5-10 amp.) Ne dažniau, kaip du kart į metus.Paklauskit pas rsquo;senovinesrsquo;gydytojas. TIK NEGALIMA LEISTIS DIENĄ,KADA DARĖ OPERACIJĄ,ŽAIZDOS VALYMĄ, KAI BŪNA SUDIRGINTA,KAD DAR LABIAU NESUAKTYVĖTŲ IR MANAU,JEI AUKŠTA TEMPERATŪRA.ir tik nerizikuokit patys to darytis.
Ir nepamirškit, kad stresas imuniteto priešas..
Man toks budas padėjo pakilt kaskart po modifikuoto au.stafilokoko rsquo;išpuoliųrsquo;.Daug gerų daktarų praejau,bet labiausiai padejo senoviniai metodai. Beje,pries pora menesiu gulejau ligoninej,Santariskese(kraujo skyriuj), tai daktarai liepė nesikišti į imuninę sistemą, nežaisti ja,-kai aš paklausiau apie Utenos daktarą ir tą perpilimo būdą. Tačiau, kai pernai vos ne komą pasiekdavau, tai griebiausi visko.

laima
Pranešimai: 175

2015-04-04 09:04

Vikai as taip pat turiu diagnostikos centra dirbam Vilniuj ir Kaune tai ar gydytoja nepaskyre gydymo? parsyk man siektiek daugiau vip888@one.lt stafilakokas ir palaiko temperatura tai rodo pastovu uzdegima reikia butinai gydyt nes neviska matom isoriskai

laima
Pranešimai: 175

2015-04-04 09:04

Vikai as taip pat turiu diagnostikos centra dirbam Vilniuj ir Kaune tai ar gydytoja nepaskyre gydymo? parsyk man siektiek daugiau vip888@one.lt stafilakokas ir palaiko temperatura tai rodo pastovu uzdegima reikia butinai gydyt nes neviska matom isoriskai

vika
Pranešimai: 66

2015-04-02 16:04

Man daktare rado auksini stafilokoka kraujo plazmoje (kas per stebuklai) ? man nera jokiu puliniu ir man ji nustate per keliasdesimt minuciu,kompiuteriniu budu. ar galima tiketi? Ir ar jis plis? Beje visda tempearatura buna apie 37 ;/ . Gal kas ka zinote,parasykite. aciu ;)

donatas
Pranešimai: 14

2015-03-31 18:03

gal zinote ar tie vaistai turi koki salutini poveiki,ka apie juos esate girdeje?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių