whatyou
Pranešimai: 1

2015-01-03 11:01

sweiki,man 14m. Masturbojuosi apie 1m. I menesi apie 5kart. Man0 penio ilgis 6cm. Erekcijos metu 13cm.ar tai n0rmalu? Man atrodo tokio amziaus bx jis per mazas :(

Rūta
Pranešimai: 231

2015-01-01 13:01

Na, aš dabar priklausomybės tai tikrai neturiu, tikrai tai pasitaiko 1-2 kartą per mėnesį, o gal ir rečiau, vienu žodžiu retai. Mes turime du vaikus, galvojame apie trečią. Savo seksualiniu gyvenimu esu patenkinta, tiesa, buvau patenkinta ne iškarto, praėjo šiek tiek laiko, kol susiderinome ir iki dabar atrandame kažką naujo.
Tik noriu pasakyti, kad masturbuojantis jausmas tai tikrai kitoks, intensyvesnis, o pats gerumas ištinka daug kartų ir dar norisi. Su vyru yra kitaip - bet ten daug ką kompensuoja vyro artumas. Taigi, kol neturėjau vyro - iki 25 metų - save patenkindavau pati. Tada tai būdavo kartais ir labai dažnai. Bet ar tai gali sukelti kokias nors ligas?
O kiek gi statistiškai žmonių tai daro?

nzn
Pranešimai: 18

2015-01-01 13:01

www.maennerarzt-linz.at/uploads/RTEmagicC_Frenulum_breve.jpg.jpg

pas mane gaunasi panasei kaip tame paveiksle...atsismaukt atsismaukia bet jei paleisi uzsismauks iskart ir kai pilnai atsmaukiu tai tempia lapai ir nemalonu...

pas mane va sitaip suauge yra img405.imageshack.us/img405/6011/adultpenisid4.jpg (kur raudonai nupiesta) kiek suprantu rejk eit pas urologa i jis mane sius pas chirurga? ;]

Rūta
Pranešimai: 231

2015-01-01 08:01

O seksologai nagrinėja tik vyrų problemas?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių