Rūta
Pranešimai: 231

2015-01-08 10:01

Ponas Seksologe, tikrai nenorėjau nieko įžeisti, bet kartais kaltė tikrai sugniuždo žmones. Kaltė be pagrindo, nes taip įteigta. Savo vertės pajautimas yra pirmas žingsnis į atsisakymą nuo priklausomybės.
O dar, norėčiau pasakyti jei masturbacija yra susijusi su informacija iš interneto, tai patariu pirmiausia nulipti nuo interneto, nes tai yra "juodoji skylė", kuri valgo ir laiką, ir energiją. Aš pati kas kažkiek laiko, stengiuosi visai nebelįsti į internetą po kelias savaites, nes jis mane traukti pradeda.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-08 08:01

jjjj- tiesinti yra budas nelabai patogus, bet yra, tai trumpikese savo peni laikyk i priesinga puse nei jis pats linkes, kadangi dar bresti si reikala, dar galima truputi patiesinti. Siaip labai daug vyru turi kreiva, ir nieko cia blogo nera, man atrodo moteriai bus tik maloniau. O del ilgio tai kol kas dar nera ko pergyventi, vidutinis vyro penio dydis yra 15-16,5 cm, tad tu dar bresti ir tikrai ilges. Gali padeti jam truputi svelniai tempdamas, ryte ir vakare kai apsiprausi. Tik nepersistenk. ;)

Samanta
Pranešimai: 59

2015-01-07 13:01

dar norciau oralinio, bet nezinoceu kaip ten viska atlikt.kas pamokytu?

Rūta
Pranešimai: 231

2015-01-07 11:01

O gal kaip tik, kai priimi šitą reiškinį kaip natūralų, tai ir graužtis mažiau reikia ir savimi labiau patenkintas. Juk yra reiškinių, kurių niekas neprotestuoja - niekas nesako, kad kilnoti štangas yra blogai, netgi, jei jos kilnojamos po pusę dienos. Jeigu ieškosime tame prasmės - rasime, ko gero, irgi tik pasitenkinimą savimi. Seksas yra natūralu, gražu ir gera. Kai tai suvoki, tai ir masturbacija atrodo visai natūraliai. Kas sako, kad sekso norėti yra blogai? Mes daug ką darome per daug, bet tikrai dėl visko neisgraužiame, nereikia užsifiksuoti, kad tai blogai.
Bet čia mano nuomonė ir aš ne seksologė.

jolita
Pranešimai: 33

2015-01-07 10:01

kaip man parašyti į e-mailą ir kas tas D-paaiškinkit.

x
Pranešimai: 40

2015-01-07 10:01

man10 ,openio ilgis 13cm

xxx
Pranešimai: 184

2015-01-06 23:01

jau sakaiu temos pradzioje. Visaip buna nuo 1 iki 5 kartu per diena.
dabar laikausi stengiuosi to nedaryti jau praejo 2 dienos, na bet reikia stengtis jos atsikratyti bent dalinai. siap jau esame kalbeje sia tema , na bet jei turite laiko, pagalba man praverstu.
is anksto aciu.

xxx
Pranešimai: 184

2015-01-06 19:01

Aha padariau isvada kad masturbacija sukelia savimi nepasitikejimo jausma, ydomu kodel?, kai to nedarai buni visai kitas zmogus , :(
as sportuoju daug net labai, tad savaime aisq kad masturbacija yra mono priesas nr 1 ir as noriu ji sunaikinti kaip galima greiciau. gal yra kokiu kitu galimybiu.
Dar sis tas , jei susidomiu kokiu nors dalyku, sportu, uzsidugu jauciu potrauky, masturbacijaviska sugadina ji ismusha viska is manes , nes atima energija ir pasitikejima savimi. Ji yra mano priesas nr1.

titas
Pranešimai: 4

2015-01-06 15:01

man 11m o bega sperma

titas
Pranešimai: 4

2015-01-06 15:01

mano13cm 11m neperdidelis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių