wika
Pranešimai: 9

2015-09-25 14:09

nieko nekaisiok,o jei nesusilaikai , tai tik savo pirsta su gumyte uzsimovus, tinka ir antpirstis ( toks vaistinej kai pirsta isipjauni), esi jauna gali susizeisti ar infekcija isiveisti, o sirgi tokiame amziuje pavojinga, kai suaugsi suprasi.
O pavirsinis masturbavimas niekuo ne prastesnis.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-25 14:09

Bulius- del tu 3cm tai rasyk man privaciai, pabandysiu isdestyti kaip storinti savo jegomis. El.pasta rasi cia jau rasiau gal 10 zinuciu zemiau.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-25 14:09

Marcius- del svorio, tai tau nedaug truksta, manau brestant svoris nespeja su ugiu, nes augi stipriau. Del barzdos, tai neisvengiamai bresi ir sulauksi, o del grozio tai kiekvienam individualiai, be to jai netiks tai nuskusi ir nebus. Del penio apsiskutimo, tai daugelis skuta todel, kad butu svariau, tiek paciam tiek panelei, neprakaituotu, ir nebutu diskomforto kai plaukai lenda i apyvarpe. O del "takelio" tai kiekvienam auga nevienodai, kaip ir minejau tamsiaplaukiams jis greiciau atsiranda, sviesiaplaukiams veliau, bet ivardijai nelabai taktiskai.

Unknown
Pranešimai: 116

2015-09-25 13:09

Siaubas kas daros ;) jai kam reik kokios konsultacijos privacios tai rasykit i unknownltru@gmail.com =)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-09-24 17:09

reikalinga- greiciausiai buvo kazkas malonaus ir isbego truputis spermos.

As- siaip masturbuotis reiketu 2-3 kartus per savaite, kad organizmui nepakenkti. Del daznos erekcijos, tai normalu, mintis stenkis nukreipt kitur, taip pat ir kai norisi per daznai masturbuotis, stenkis eiti ten kur yra zmoniu, kad praeitu noras, ir stenkis maziau apie tai galvoti.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-24 11:09

Roliss- na tu tikrai isskirtinis, bet tai nereiskia kad ilgas ilgis labai gerai, priesingai- jis gali trukdyti normaliai santykiauti (t.y. kai kam gali skaudeti). Del svorio, ugio negaliu pasakyti, nes nezinau svorio. Del plauku tai jokiu problemu skusti.

rolisss
Pranešimai: 1

2015-09-24 08:09

Sveiki, pries 2.5menesio man suejo 15 metu ugio ir svorio nepamenu bet ugis kazkur 1m80 cm esu nestambus rudu plauku bet mano varpa erekcijos metu 21cm o ne erekcijos 11 su biskiu storis erekcjos 5cm ir dar lb abzeles kazkur 5-6 cm plaukai ant varpos baisu net pazet ce nusiskust be sansu ce su zirklem jau reiks..

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-09-23 19:09

reikalinga- na nera labai gerai, kad kreivas, tiesiog gal tuo, kad pries merginas atsiranda kompleksas. Tiesinti reiktu, bet neaisku kodel jis kreivinasi, reikia aiskintis.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-22 19:09

Marcius- svorio truputeli truksta (apie 5-8kg), bet pas jaunus zmones buna, kad svoris nespeja su ugiu. Penio ilgis tikrai jau pasieke suaugusio normas. Su panelem patarciau neskubeti ju lenkti, bus dar tam laikas. Jauni zmones dar daug ko nezinodami labai daznai prisidirba: arba vaiku, arba ligu. Barzdos augima galima paskatinti naturaliai, t.y. reikia skustis, kad ir nera barzdos, taip skatinamas plauku augimas.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-09-22 08:09

reikalinga- nuo 12-14 metu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių