Kristina
Pranešimai: 170

2015-02-19 22:02

Nemanau, kad knygos galetu tokiom temom ka nors padet. Siulyciau atleisti ir pamirsti kas buvo.

linas
Pranešimai: 172

2015-02-18 22:02

Istorija. Gyvenu su moteriska 10m, pries 8 moteriska "paslydo" ir taip koky 5 kartu...buvo ytarimu ir santykiu aiskinimosi,tik buvo ir atsakomybe pries... Dabar per tiek metu iskrito toks ispazinties vakarelis ir lyg apsivalymas. Tik apsivalymas moteriskiai gal ir yvyko, bet man paliko tik dar labiau pris..ta viduj nei iki to.
Jaucios prarades emocine pusiausvyra ir nezinau kaip elgtis ir kaip toliau rutulioti santykius o gal juos tiesiog skaudziai pabaigti. Dziaugiuos kad kolkas esu komandiruotej,tai turiu laiko pamastymams. Gal kas padestytu ka is savo patirties ar knyguciu ta tema. Moteriska pozicija taipat pageidautina.

arunas
Pranešimai: 110

2015-01-24 22:01

gerb pliuse, man rūpimas žmogus yra mot lyties, todel, visiškai (100%) sutikdamas su fiziologiniu Gervazo požiūriu, tokio pasiteisinimo nesuprasčiau. Beje, jei įdomu, žmonai esu visiškai ištikimas :) Ir nesupratau replikos apie Tibetą... Ko gi man ten važiuot?

rimas
Pranešimai: 75

2015-01-10 22:01

Palaikau Gruodzio nuomone, kad tiek vyrai tiek moterys yra vienodai neistikimi. Juk noredamas vyras "pasukt i kaire" susideda su tokia pat moteriske "pasukusia i kaire".

mira
Pranešimai: 7

2015-01-07 11:01

Valdai, o ka gali pasakyti apie save, ar esi istikimas savo antrajai pusei? Ir aplamai kokie vyrai buna istikimi, ir kuo tikisi is savo zmonu, draugiu? As pati esu istikima savo partneriui, manau, ir jis man, taciau bijau aplinkybiu, ir tai, kad jo draugai, gali tureti poveiki jo vertybems, ir pasitaikius progai, jis tai galetu padaryti. Beje, musu seksualinis gyvenimas yra nuostabus, bet ar to uztenka, kad vyras butu istikimas?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių