valeri
Pranešimai: 2

2015-11-14 20:11

Sveiki, o kur galima įsigyti Jūsų minėto preparato?

Virginija
Pranešimai: 28

2015-10-25 12:10

Sveiki likimo draugai,
as netycia uztikau jusu poklabius ir nesu garantuota kad vel surasciau ta site. Todel skelbiu savo email kas noresite daugiau gauti informacijos negu cia parasysiu. Esu pasiruosusi padeti kiekvienam individualiai.
Tai pradedu. As sergu reumatoidiniu artritu nuo 17 metu. Dabar man 51. Esu be galo kovojantis zmogus su savo negalia. Lengviau butu pasakyti ko as nesu darius negu ka as dariau.Dariau viska ka jus cia rasote ir daug daugiau.Pvz. esu gelinusi bitemis, kuriais pai prisigaudziau. Per dvi vasaras susigelinau 5000 biciu. Esu vegetare 17 metu. Dariau sieno pabiru vonias, kuriu pasidariau apie 100. Kitu bandytu dalyku net neaprasinesiu.Tai uzimtu labai daug. Tai siek tiek palengvindavo dalia, bet problema likdavo.
Dabar noriu parasyti tai, kas be jokiu abejoniu jums visiems pades. Yra tokia sanatorija Azerbaidzane, mazame miestelyje Naftalane. Ten randamas is zemes gelmiu isgaunama gydomoji nafta, kurios vonias reika priimineti. Tai unikali nafta neturinti analogu pasaulyje.man buvo 21 metai kai as nuvaziavau ten pirma karta. Po to sekanciais metais antra karta. Po dvieju nuvaziavimu man dave remisija ligos 12 metu. Zodziu 10 metu nezinojau kas yra reaumatodinis artritas. Tada uzejo banga difterito Rusijoje ir mus darbe skiepijo. Negalima tureti skiepu jei viduje vyrauja liga. Jie ja pazadina. Tai maniski reaumatoidini artrita pazadino. Pradejau vel sirgti.Tuo metu Lietuva tapio nepriklausoma, O Azerbaidzanas kovojo su Armenija del karabacho. Nemaniau ,kad begaliu ten nuvazuoti. Uzdare sienas, reikejo vizos. Praejo 6 metai kovojant su liga be didelio pagerejimo. Viena diena ryzaus issiaiskinti ar man imanoma ten vel nuvazuoti. Parasiau laiska vyr. gydytojui gauti informacija.Gavau atsakyma apie kainas ir galimybe gydytis. Tai va, praejusia vasara jau buvau ten 10 karta.Kita vasara vazuoju jau 11. Jau turiu bilieta nusipirkus.Kai pradejau vazinetis, man nebereikia jokiu vaistu. Tiesiog atiduodu kasmetine duokle ligai. Taip nebera, kad man duotu ilga remisija. Nes as jau 51. Nebe jaunyste. Mano amziaus zmones ir be artrito pradeda jausti sanarius. Bet kad man padeda gyventi visia normalu gyvenima, tai jau yra stebuklas. Tai yra sanatorija kuri gydo daugeli nepagydomu ligu. Ir kuo anksciau pradedi tuo didesnis efektas. Naftos vonios neatstato jau ivykusiu pakitimu. Bet sustabdo liga. Todel reikia kaip galima anksciau pradeti gydyma ,kad gauti didziausia efekta.
Dabar apie sali. Tai neturtinga salis. Uztenka apie 2500 litu viskam, kelionei, vizai.gydymui ir maitinimuisi. Jeigu negyvensite ju naujose pasistatytose sanatorijose. Ten praso brangiau. as gyvenu pas zmones. Ir vaikstau i proceduras.Mane ten visi jau pazysta, nes as vienintele atvazuojanti uzsieniete.Zmones negeri.As bandau kazkaip pamilti ta sali nes ten turiu praleisti 3 savaites kiekviena vasara. Jie mano kad galima priimti tik 12 voniu. As isiskovojau teise priimineti po 20-21 vonia. riminaliniu nusikaltimu nesijaucia toje salyje. Bet apgaules begalo daug. Jei jus nezinosite kainu ir sistemos tos salies busite labai graziai rdquo; maustomirdquo; ant kiekvieno kampo. Ir tada as jau nezinau kiek jums reikes palikti ten pinigu. Manes jie rdquo;nebeisduriardquo; bet nuvaziavus po nepriklausomybes pirma karta pinigu palikau daug.Zodziu, as gal daugiau neberasysiu. Kas susidomejote, galite man rasyti. Informuosiu apie kiekviena smulkmena, kaip ten nuvazuoti. Galite vazuoti kartu su manimi jei norite. Padesiu, patarsiu.Viena tik galiu pasakyti, neabejokite tos sanatorijos efektyvumu. Kas mane mate kaip as atrodzia, ir kaip as jau gyvenu 10 po pastovaus gydymo, negali atsistebeti. Vaistu as nebevartoju. Gyvenu normalu gyvenima.
Virginija
laurasoniene@gmail.com

vova
Pranešimai: 1

2015-10-20 14:10

kas yra TIKRAS vegetaras??.....))))

Albina
Pranešimai: 9

2015-10-20 07:10

Sveikas,o kaip akupunktura,purvo vonios.juk tai ir nebloga pagalba sanariukams :),bet su pacia liga kaip kovoti tiesiogiai,jei ji pirmoje eileje imunine sistema subaladoja???

jurate
Pranešimai: 83

2015-10-20 07:10

Visu pirma pasiziurek ka valgai. Siais metais sugalvojau mesti svori, ir pavalyti naturaliu budu organizma. Tai buvo birzelio- liepos men. Valgiau paginde sviezius vaisius ir darzoves, be priekoniu, nieko rukyto ir nieko sudyto, ir visa vasara nezinojau kas yra sanariu skausmas. Be to paprasyk kad gydytoja paskirtu ultragarsu pasildyti antinsciu sriti. Per 10 dienu poveikis garantuotas (pati isbandziau) ir kas svarbiausia efektas juntamas iki metu laiko.

karina
Pranešimai: 11

2015-10-16 07:10

Tai gi jei sveikai maitinates ir jauciate pagerejima,tai tik nuo TO.Ir nebutina pirkti,gerti tuos TF.

karina
Pranešimai: 11

2015-10-12 13:10

Akivaizdu,kad rdquo;Pilotasrdquo; yra Transfer Fakktor papildu platintojas,taip smulkiai surases visus adresus.Jokios kelios kapsules neisgydys sunkios ligos,reikia keisti mitybos iprocius.Tapti vegetarais,sveikai maitintis.Po keleto menesiu turetu pagereti.Apmaudu,kad is sunkiu ligoniu norima pasipelnyti.Reklamuoja visokius rdquo;stebuklingusrdquo; papildus.

Naujoke
Pranešimai: 59

2015-10-11 10:10

kuo gydyti artroze, kai skauda pedos,ciurnos, keliai ir pagaliau maudzia visus sanarius.Nuskausminamieji vienam kartui, kita diena vel skausmai.Pradejo inkstai sunkiai skirti slapima nuo vaistu. Tepalai nepadeda, gal zinot priemoniu kurios kazkam padejo, aciu,,,

Milda
Pranešimai: 104

2015-10-11 09:10

labai noreciau suzinoti gal yra kokie liaudiski vaistai As naudoju medroli ir movali

mazute
Pranešimai: 11

2015-10-07 17:10

man 3 metus kiso movali arba diklaka o man dar tik buvo 14 ir jiems niekada nerupejo kad esu jauna kad galima kazkaip kitaip padet jau 2 metus negeriu vaistu skauda kenciu,bet kitaip negaliu ,nuo vaistu praradau puse plauku ,nagai luzinedavo ,budvau irzli o daktaram nerupejo

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių