violeta1181
Pranešimai: 1

2015-07-14 17:07

Laba, as gyvenu usienyje man padare kaulu gamagrofija ir rado ,kad turiu lengva pazeidima stuburo slanksteliuose , kairiame petyje, kairiame kelienyje ir desiniajame blauzdikaukyje malleolus ,sonkauliuse ir perkrovos sanariuose vaistu jokiu nepaskyre ,liepe numesti svori ir net nepatare gerti kalcio nesupratu noriu jusu nuomones ,is anksto jums dekoju man skauda visus sanarius ranku sanariai visi deformuoti deformavosi pries 4 men.ir labai skauda kairi keliena mano seimos liga yra sanariai dekoju

vida
Pranešimai: 116

2015-07-12 19:07

Ra sergu 12 metu.liga labai aktyvi.Naudojus ivairiu vaistu,kurie menkai slopindavo skausmus.Visada laukiau ir tikejau,kad isras naujos kartos vaistus,kurie veiks imunine sistema tai yra pacia liga.Sulaukiau,jau 2,5 metu mane gydo imunine sistema slopinanciais vaistais_
REMICADE. jie man prilygsta stebuklui! kai sulasina juos,man niekas nebeskauda.As tarsi pasveikstu...urboniene.vida.91@gmail.com

Milda
Pranešimai: 104

2015-06-29 13:06

Man protezvo vienaklubo sanari Jauciuosi puikiai abar laukiu kito klubo sanario operacijos TIk labai bijau nors po operacijos ir vaistu maziau naudoju ir vaikstau su viena lazdele o po kambari ir be jos

Milda
Pranešimai: 104

2015-06-29 09:06

as reumatoidiniu artritu sergu 15metu Nedirbu jau 4 metai Pries 3metus pakeite klubo sanari dabar laukiu kito pakeist Geriu 05 tabletes movalio ir 05 tabletes medrolio Gydytoju neklausau nes labai daug vaistu priraso Vaikstau su viena lazdeleParasyk i el pasta

klausiancioji
Pranešimai: 3

2015-06-13 22:06

Laba diena.Esu naujoke.Noreciau visu,kam teko susidurti su klubo sanario problemom, patarimo.Jau penkti metai kaip kenciu skausma.Gydytojai siulo keisti klubo sanari,bet jei jis tinkamas tik 10metu,tai kazkaip idomu suzinoti kas bus po to.Ar galima ji dar karta keisti?Teko girdeti,kad po antro keitimo zmones nebegali vaikscioti...Ir dar,sakykit prasau,ar yra galimybe sustabdyti si progresa ar jau per velu,nes visgi 5 metai kaip nesiryztu operacijai.Jei kas galite,rasykite emailu baisisalis@yahoo.ie

svetlana
Pranešimai: 14

2015-05-15 07:05

As irgi sergu reumatoidiniu artritu. Kiekviena dien ageriu medroli. Man 27 metai. Be vaistu negali net paeiti. Liudniausia tai, kad noriu vaikelio ir nezinau kaip man pastoti ir isnesioti seksis :-(. Gal yra tokiu, kur sirgo sia liga kai pastojo ir gimde? Kaip sekesi joms?
Rasykit man, pasidalinkit patirtim. Idomu kaip kas gydosi? Gal kas isbande ka nors netradicisko? Kokis vaistus gerti ar leistis nakciai, nes lan=bai is ryto sumkiai jauciuosi
:-(
sberl@telelanas.lt

paulina
Pranešimai: 6

2015-05-12 19:05

sveiki, sergu nuo 12 m. dabar man 26 m. daktarai įtaria Behteriovo ligą. paskutinius tris metus labai skauda stuburą, paūmėjus ligai visada skauda dubens kaulus. kiekvieną dieną vartoju priskirtus vaistus. paūmėjus ligai geriu medrolį. labai norėčiau susilaukt vaikelio,bet nežinau kaip pastoti ir ar galėsiu išnešiot?

jurate
Pranešimai: 83

2015-05-11 15:05

Reumatoidinis artritas yra autoimuninė liga – dėl nežinomų priežasčių organizmo imuninė sistema neatpažįsta savo ląstelių, reaguoja į jas kaip į svetimas, pažeidžia jas. Pažeidžiama sąnarį gaubianti ir skystį gaminanti tepalinė plėvė, kremzlės, sausgyslės, kaulai, kt organai. Autoimuninio proceso „paleidėjai” nėra žinomi.

Polisacharidas lentinanas, pasižymintis unikaliu poveikiu, kurio neturi nė vienas kitas augalas.
Del imunomoduliuojamojo šio polisacharido poveikio jis yra vartojamas esant įvairioms imunodeficito būklėms. Vartojant juodąjį grybą, atsinaujina sumažėjęs imunokompetentinių ląstelių aktyvumas. Kartu atsinaujina ir T-pagalbininkai, kurie didina aktyvintųjų makrofagų bei antigenui specifinių citotoksinių T-limfocitų kiekį, stiprina imunokompetentinių ląstelių sąveiką. Taigi, polisacharido lentinano veikimo rezultatas yra imuniteto korekcija.
Pavartokite preparatu, kurie turi lentinana. Mano daruge puse metu nepaejo, bet emusi vartoti si preparata pamazu pamazu susitvarke, o dabar net sprtuoja. Jei reikes daugiau info , rasykite juratebb@gmail.com

kauniete
Pranešimai: 11

2015-04-25 14:04

artimiausiu metu planuojame vaziuotii Naftalana,kaip sakoma atiduot duokle sveikatai ir tuo paciu pailseti....kas nori prisijungti,rasykite lolitukas@mail.ru
kas neturite info apie Naftalana,ieikite i google arba CHINAR HOTEL@SPA

alda12
Pranešimai: 1

2015-04-16 18:04

manau kad mano ligos simptomai panasus,kas kada buvo nustate lyg ir Sjogreno sindroma( nezinau ar tesingai parasiau. Dabar manau ligos paumejimas ,labai stingstu,bet bandau issikapanoti:) gal pasinaudosiu ir jusu patarimais.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių