mergaite
Pranešimai: 19

2015-09-20 06:09

kas nors apie tuos transfer faktorius daugiau galite papasakoti? gal kas bandete vartoti?

oniene
Pranešimai: 3

2015-09-18 11:09

į Naftalaną dar mano seneliai važiuodavo - Naftalanas legendinis kurortas ir tikrai efektingas gydymas !

sonikse
Pranešimai: 2

2015-09-16 11:09

Man jau Naftalane teko buti. Neitiketina, bet padejo. Aisku ne is karto. Keleta menesiu poto kai grizau, dar nesijauciau gerai. Bet praejus keliems menesiams - pradejo jaustis efektas. Vaziuokite visi i Naftalano kurorta, kas turite si susirgima. Bet i Chinar Naftalan neapsimoka, nes ten brangu ir vistiek siuncia gydytis i pagrindine sanatorija Stebuklinga Naftalana. Ten aisku nelabai geros apgyvendinimo salygos, bet kam tai rupi kai toks gydymas geras?

tomas
Pranešimai: 183

Reumatoidinio artrito gydymas

2015-09-03 17:09

Reumatoidinio artrito gydymas

astra
Pranešimai: 8

2015-08-30 18:08

sergu daug metu ra tai ira38 metai nuo pat vaikystes ir galiu pasakyti kad turin sia liga reikia ismokti gyvent su skausmu o gymdit tikrai nereikia bijot pagimdziau 6 nestumo metu jauciausi taip gerai galejau manyt kad esu sveika i vaitu nereikedavo ,bet po gymdimo atsiimdavau savo be rimtesnio gidimo tikrai nepraeidavo.bet svarbiausia mums sios ligos draugam nepasiduot depresijai o ziuret reikia optimistiskai na i kas kad ryte skauda jug isgeriam vaistu prasivaikstom i vakarop lengviau ojei apims depresija tai tada niekas nepades jokie nuskausnamieji o atrodis kad mums tik blogiau ,tad galvas aukstyn i nepasiduokit skausmui

indre
Pranešimai: 58

2015-08-29 15:08

atsiprasau,norejau paklausti apie remicade vaistus,kur ju galima gauti ir kiek jie kainuoja

Marija
Pranešimai: 149

2015-08-25 21:08

Mane taip pat labai domina sios ligos gydymas. Gal zinote kokios literaturos?
Mama serga, lankosi pas gydytoja, bet gydytoja nieko kito kaip tik tabletes nezino. Kas galetu bent jau del fiziniu pratimu patarti?
Beje, girdejau, kad ilgainiui sergant sia liga tampama invalidu. Gal kas zinote koks procentas ligoniu prikaustomi prie invalido vezimelio ir nebegali vaikscioti?

vida
Pranešimai: 116

2015-08-23 12:08

Labas,rasete,kad noretumete su manim pabendrauti.Liga ,kuria sergame labai bjauri,kamuoja mane nemazai metu. Gydziausi ivairiais vaistais ir budais. Niekas nepadedavo,tik sie imunine sistema slopinantys vaistai-REMICEIDAS. Kai juos sulasina ligonineje kas 2men.,visi skausmai dingsta,einu ,dirbu,kaip sveika.juk ra liga imunines sistemos sutrikimas,ji pati griauzia ,atakuoja sanarius.Kai ja vaistai nuslopina,ji nebegrauzia sanariu. Taciau organizmas man jau pradejo gaminti antikunius pries si vaista,t.y. priprato per 3metus prie siu vaistu. Tai sake,kad keis i kitus ,panasaus veikimo vaistus.Parasykite,kokios jusu bedos ir kuo gydotes?

vida
Pranešimai: 116

2015-07-24 10:07

Mecislovai bukit geras paaiskinkit kas ten toks gydymas As labai noreciau apie tai pabendrauti Parasykit i el pasta verjuk@gmail.com

Milda
Pranešimai: 104

2015-07-24 10:07

Labutis Vidute Man labai idomu kas gali paskirti siuos vaistus Man parasyk i el pasta Labai idomu pabendrauti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių