dalia
Pranešimai: 175

2015-03-29 07:03

Aciu uz linkejimus, aniger, ir tau to paties, ar nemeginai foto terapijos, man labai padejo.

aniger
Pranešimai: 3

2015-03-29 05:03

as sergu sia liga jau 42 metai.Apie 20 metu ji buvo vos matoma.Bet dabar taip isbere,kad baisu pasidare.Ko tik as per savo gyvenima neisbandziau.Veltui.Vis viliuos,kad kada nors isgysiu,kai neliks ant kuno ne vieno šašelio.Linkiu visiems pagyti.

Dina
Pranešimai: 102

2015-03-28 17:03

sutinku,taip yra,bet apie toki berima(tokia reakcija)skaiciau dideliam pacientams skirtam plakate priimamaojo koridoriuj,deja po to kai gydanti gydytoja gretimam kabinete skesciojo rankom,sake nezinanti kas cia galetu buti,siule tirtis kaip papildoma odos liga.pasirodo net gydytojai Odos disp.ne visad zino elementarius dalykus.Sekmes visiems

Voveryte
Pranešimai: 2

2015-03-28 11:03

Sveiki, aš irgi esu jūsų likimo draugė jau 14 metų, man 28-eri. Didžiausi pablogėjimai būna rudenį ir žiemą, o vasarą labai padeda saulė ir jūra. Patarimas visiems: nevartokite tų hormoninių tepalų - jų poveikis greitas, bet trumpalaikis, o po to tik dar daugiau židinių atsiranda.
Sugalvojau šiemet nuvažiuoti prie Negyvosios jūros pasigydyti, gal kas buvote, ar padėjo? ar ilgai liga neatsinaujino? Pasidalinkite patirtimi.

gita
Pranešimai: 16

2015-03-27 19:03

SVEIKI,SERGU SIA LIGA JAU APIE 22METUS,ISBANDZIAU VISKA,DAR TEPU GALVA SU DERMOVATE SKYSTU,LABAI PATOGU;;O KUNUI TEPALA.SEKMES

Dina
Pranešimai: 102

2015-03-27 17:03

nuo Daivonekso gali bjauriaia isberti paausiu ir lyt.organu srityje,nesitepant l.greit praeina

rasa
Pranešimai: 295

2015-03-27 17:03

Laba diena ,noreciau visiems pasiulyti aparata DENAS.Jis mano nuolatinis draugas.Galiu pasakyti,kad vaistu musu seima nebenaudoja jau 3 metus,perkame tik tada kada tingime gydytis su aparatu.Apie ji galite pasiziureti internete www.denascorp.ru Jis gydo ne pasekme bet priezasti,del ko si liga atsirado.Neseniai sie aparatai buvo ivezti i Lietuva,jie turi visus dokumentus,euro sertifikatus.Tai tiesiog stebuklas.Teirautis 860018411 RASA arba siuskite laiskus rabl@front.ru

labas
Pranešimai: 15

2015-03-27 07:03

Labai nustebinote atsiliepimais apie daivonex. Matyt, labai klydau, manydama, kad tai minimalų šalutinį poveikį turintis vaistas. Kažkaip įsivaizdavau, kad tai yra behormonis tepalas, pagamintas vitamino D pagrindu. O kaip jis gali persimesti į sąnarius?

edita
Pranešimai: 118

2015-03-26 20:03

Jei negausi e-mailo, idedu cia alternatyviu priemoniu, kurios kai kam buvo veiksmingos pavadinimus: medetkos
dieta pagal kraujo grupę+Lomalux
kūno masažas
abstinencija
joga
meditacija
vitaminai a+e
ramunėlių žiedų, pušų, beržų pumpurų, čiobrelių užpilai, vonios
poilsis prie jūros
vitaminai a+e
perlinės vonios
gimnastika
squaphane
meditacija
saulė
pirtis, įsitrynimas druska
lakišius

vanesa
Pranešimai: 4

2015-03-25 13:03

labas visiems..man zvyneline atsirado po ligos,daktarai sake kad visa tai galejo isaukt temperatura,ispat pirma mane kad tai tik isberimas,..nes kiek esu girdejus tai zvyneline dazniausiai neisgydoma buna tada kai paveldima..keista nes mano berika svisai nepanasus i zvyneline,na tik kai kuriose vietose.ir beria man ne alkunes ir ne kelius ir ne galva,o pilva krutine,ir pavieniai spogiukai ant koju..daktarai sake kad viskas dbr priklauso nuomanes.gal galit kazka patarti..

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių