daiva
Pranešimai: 281

2015-04-26 20:04

zvyneline gali atsirasti nuo streso nera dvieju vienodu zmoniu tad reikia gydyt netik oda betir visa organizma jeiidomu skambink 868856607

Vilius
Pranešimai: 9

2015-04-26 17:04

Sveiki, gal zinot kokiu vaistu be recepto?

Deivis
Pranešimai: 9

2015-04-26 14:04

jauciu kad nelabai :)

Birute
Pranešimai: 37

2015-04-24 17:04

Zuvytes nepadeda, isbandziau, gaila buvo ir laiko ir pinigu, sergu jau daugiau kaip 30 metu, ko gero nepadeda niekas.

karolina
Pranešimai: 30

2015-04-18 17:04

Sveiki visi, kurie sergate žvyneline...
Labai domiuosi šia liga, nes ir pati sergu. Per 15 metų išbandžiau labai daug vaistų. Šiuo metu jaučiuosi nepalyginamai geriau. Kiekvieną vakarą maudausi juoduotos druskos voniose (pilu po tris kg.) guliu mažiausiai pusvalandį. Išlipusi iš vonios nusiprausiu po dušu ir visą kūną (nenusišluosčiusi) įtrinu vaikišku aliejumi. Po to išgeriu kambario temperatūros pieno ir bėgu į lovą. Kaip ir kiekvieną žmogų užpuola rūpesčiai. Tada pageriu valerijono tablečių. Vieną kartą per savaitę valausi žarnyną vaistais COLOLIT. Stengiuosi nevalgyti aštriai. Tačiau pastabėjau, kad ne tik aštrus maistas kenkia, bet ir dar kažkas ko niekaip nepagaunu. blogiausia tai kad pradeda dėmelės atsirasti ne iš karto o po keletos ar daugiau parų. Gal galit kas nors padėti??? Kaip Jūs maitinatės tie kuriems jau geriau. Gaila, kad tik natūralios medicinos centre galima tai sužinoti. O ką daryti tiems kas uždirba tik minimumą ir augina vienas vaikus? Pasidalinkite patirtimi maitinimosi klausimais.

laimonaszemaitis
Pranešimai: 13

2015-04-18 10:04

100 procentu pasalinu zvyneline. netgi slapiuojancia. 867668505 Laimonas

xxx
Pranešimai: 184

2015-04-17 13:04

AS ZVYNELINE SERGU 10 METU.ESU ISBANDZIUS TIKRAI DAUG TEPALU,KREMU. MAN LABIAUSIAI TIKO SKIN-CAP PURSKALAS.JIS GREIT APGYDO,BET NE VISAM,NES SI LIGA SUSIJUSI SU MITYBA. GAL KAS ZINOT KAIP REIKIA MAITINTIS?JEI DARET KAS TA KRAUJO TYRIMA NATURALIO MEDICINOS CENTRE. PARASYKIT SAU TINKANCIUS PRODUKTUS ISBANDYSIU IR AS IR KITI.

virgis
Pranešimai: 17

2015-04-16 21:04

Jau 14m. kai sergu šia liga ir galiu patarti naudoti kuo mažiau harmoninių tepalų nes nuo jų oda, per kurį laika, pasidarys kap popierius.Jau 2m. kaip naudoju paprasčiausius vitaminus VELMAN ir patikėkit poveikis tikrai labai geras, o aš išbandžiau tikrai daug gydymo būdų. Tad siūlau pabandyti gal kam padės. SĖKMĖS.

giedre
Pranešimai: 101

2015-04-12 14:04

labas!
puikiai tave suprantu, man tuoj irgi sukaks 21.jau nuo 12 metu turiu sia "dovanele", kuri pas mane atsirado tuo metu kai skyresi mano tevai.labai dziaugiuosi, kad siuo metu ji nera taip baisiai isplitusi kaip kitiems zmonems.dar galiu ja paslepti, ir niekas niekas is mano pazystamu ir draugu to nezino....net ne vienas vaikinas nezinojo.bet nuolat kankina baime, kad kas nors suzinos, kaip reikes pasakyti busimam vyrui tai.nuolat verkiu prie eidama pas kirpeja....bet dabar sgebu trumpam apgydyti galva pries einant i kirpykla, kad dra ne karto nesulaukiau komentaru is kirpeju.zinau kad stresas uzdraustas sergant sia liga, bet juk gyvenimas tox sudetingas, ir pas mane vien stresai!!!!bet per daug myliu gyvenima!!!tu irgi istversi!!pagalvok kad musu tokiu daug, kazkaip turim kaintis....

Julius
Pranešimai: 31

2015-04-11 13:04

Sveiki,

Skaičiau šią diskusiją ir supratau, kad turiu su visais pasidalinti savo turima info apie tikrai veiksmingą gydymą žuvimis-gydytojomis. Mano sesuo turi problemų su ta liga, todėl apie ją nemažai žinau.
Pasirodo, jog tos Turkijos žuvelės jau yra ir Lietuvoje ir jos kelis kart pigesnės nei Turkijoj, kur kaina prasideda nuo 10.000Lt(kelionė, višbutis, maistas ir .t.t). Žinau tik to žmogaus, užsiimančio tom žuvelėm el. paštą: sinelite@mail.lt . Tos žuvelės-gydytojos yra veiksmingos ne tik prieš žvynelinę (psoriasis), bet natūraliu gamtiniu būdu numalšina dedervinę ir kitus neurodermitus bei padidėjusį odos pleiskanojimą. O svarbiausia, kad tos procedūros teigiamas poveikis yra kur kas ilgesnis, nei vaistų. Rezultatas pasiekiamas per ilgesnį laiką nei su vaistais, bet simptomai pranyksta kelis kart ilgesniam laikui nei nuo vaistų, o kartais ligos simptomai išnyksta visam. Labai svarbus teigiamas šalutinis žuvelių daromas masažo poveikis. Tuo klausimu yra daryti universiteto moksliniai tyrimai, kurie įspūdingi.
Pabandžiau parašyti tuo el.paštu (sinelite@mail.lt) žmogui, kuris Lietuvoj užsiima su tomis gydančiomis žuvelėmis. Vaizdas pasirodė rimtas: išsami info, paremta universitetiniais moksliniais tyrimais, pagijusių žmonių liudijimai, jų kontaktai, nufotografuoti pasiekimai. Svarbiausia, kad neužsiima šarlatanizmu - viskas daroma tik su gydytojo-dermatologo priežiūra. Ir dar svarbus dalykas: tas žuveles gali pristatyti į jūsų namus ir jums niekur nereiks važinėti procedūroms bei gaišti laiką ir išmesti papildomus pinigus keliui, nakvynei ir pan.

Tikiuosi, kad mano info bus kam nors naudinga. Sėkmės ir sveikatos!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių