diva
Pranešimai: 14

2015-06-24 22:06

jei kas turite kantrybes galite pabandyti valyti organizma grikiais.As bandziau man padejo.Zinoma nepersu savo nuomones,nes kiekvienas zino kas jam geriausia.Kas liecia vitamina B,tai ir as girdejau,kad jie tik dar labiau paastrina zvyneline,nors istikro keista,o kuom daugiau stiprinti nervu sistema jai ne vitamino B.Tarpkitko grikiai taip pat turi daug vitamino B...taigi dilema vartoti ar ne?SPRESKITE PATYS

dalia
Pranešimai: 175

2015-06-24 10:06

B grupes vitaminai negalimi sergant zvyneline, pasiklauskit savo gydytoju, ar bet kokioje vaistineje. Jie isaukia zvynelines paumejima. O Dermovate be visa ko dar labai plonina oda, tai ne ka geriau, nei pso, as tai jau patyriau, bandau atitaisyt. Patarciau Daivobet tepala, ar Daivonex jie be harmonu ir ne tokie kenksmingi, beje kompensuojami.

inga
Pranešimai: 192

2015-06-22 18:06

man vienintelis išsigelbėjimas yra Dermovate tepalas(kūnui)ir Dermovate losjonas(galvos odai).Pirmiausia tepalu tepti 2 kartus dienoje,kol visai išnyks,po to tik išsimaudžius pasitepti(tepu 1 karta savaitėje, to pakanka kad išlaikyti normalią odą).Odą losjonu tepu po galvos plovimo ir išdžiovinimo Niekur neniežti nėra pleiskanu .Visi vaistai turi šalutinį poveikį,dėl to naudoju kartą per savaitę.Kitos išeities nėra.Nepamiršti retsykiais pavartoti b grupės vitaminus(stiprinti nervų sistemą,susinervinus išgert lengvų raminamųjų).Sėkmės...

Birute
Pranešimai: 37

2015-06-21 16:06

p. Dalia, labai idomu fototerapija, niekada nebandziau. Siuo metu purskiuosi skin-cap, truputi pagerejo. As vieno gydytojo klausiau del fotodinaminio gydymo, nezinau ar tai tas pats. Sake, kad labai brangu ir Lietuvoje nepraktikuojama.

diva
Pranešimai: 14

2015-06-21 15:06

as gyvenu airijoj,sergu zvyneline jau daug metu.anksciau kai buvau 18-23m atsirasdavo tik ant koju ir ranku,po gimdymo nebebuvo is vis apie 4 metus,bet pernai vel atsirado,tik dabar jau ant kaklo,puse nugaros krutine ir galvoj.Dabar vel lyg aprimo.man tai geriausiai padejo toks kremukas cutibaza,cia man drauge is lt atveze,o galva plaunu tik su dermanova emulsiniu sampunu ir nenaudoju jokiu kondicionieriu.galvoj zidiniu nebeliko ir nebepuliuoja,tik vis dar yra siek tiek pleiskanu,bet tai jau niekis kas buvo pries tai.dar geriu pastoviai vit e,arba lecitina,nes jis irgi turtingas vit e.linkiu visiems sekmes,ir kuo maziau stresu:)

as
Pranešimai: 571

2015-06-19 16:06

gal kas girdejo apie injekcija nuo zvinelines?tai naujas vaistas lietuvoje,bet jau labai mazai informacijos,tik kad kainuoja 4300lt ir nera kompencuojami.pamaniau gal kas zino dagiau.........?mano adresas www.pintiulka@one.lt
DIEKUI!

Agnė
Pranešimai: 113

2015-06-19 11:06

Sveiki, siandiena nuejau pas dermatologa, kadangi ant alkuniu atsirado sausu spuogeliu. Man pasake jog tai zvyneline. Baisiai issigandau, juk apie sia liga visiskai nieko nezinau. Net neisivaizduojate kaip man baisu. Ar gali taip buti jog man niekur daugiau neisplis? ar negali mano vaikas (planuojamas) paveldeti sios baisio ligos?

SKAITYTOJA
Pranešimai: 19

2015-06-18 13:06

dabar ka tik perskaičiau straipsnį kiek pasaulyje daug sergančiųjų žvyneline ir koks didelis dėmesys skiriamas šiai ligai gydyti. Noriu pasakyti, kad Lietuvoje jokio dėmesio šiai bjauriai
ligai niekas neskiria. Daug vaistukų reikia pirkti iš savo kišenės. Pritariat?

ceslava
Pranešimai: 1

2015-06-16 09:06

sergu jau 10metu,daug visko isbandziau bet neks nepadeda,gal kas gali parasiti kaip kovot su sia baisia liga

dalia
Pranešimai: 175

2015-06-14 13:06

Karmelita, didelio pagerejimo nesitikek, as jau daug metu beriu i vonia negyvosios juros druskos, tai kaip profilaktine priemone gerai odai, sanariams ir pso apramina. Tikrai nepakenks jei i vonia isibersi.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių