saulė
Pranešimai: 170

2015-09-12 05:09

Pagulejau surioje vonioje, oda labai apgijo. Pabandykit.

tomas
Pranešimai: 183

2015-09-10 13:09

sveiki.... niu va cia zemiau kur rasiau... tie vaistai vadinasi BETODINE..
tai va.. dabar jau galiu pasakyti kad padeda.. ir as jau isgijau ;)
dabar parasysiu savo gydyma...
priemones:
"Fito vaikiska vonios druska su lakisiumi, cerada {cherada]"
"Betodine" , "Plauku dziovintuvas" , "Elocon 0,1%" , "altiva 180".
gydymo eiga:

Jei visas kunas yra su zaizdom tai tada gulekite vonioje su ta "Fito vaikiska vonios druska su lakisiumi, cerada {cherada]" .. man tai galvoje zaizdos.. tai as kokiam bliude mirkau galva... Paskui nuplaunu suru vandeni... ir isdziovinu zaizdas su plauku dziovintuvu... NEKASYKITE ir NENUKASYKITE... tada tepti zaizdas su BETODINE skysciu... viska daryti pries miega... na ir isgeriam tablete "altiva 180"... ryte nusiplaunam "BETODINE"... ir vel dziovinam zaizdas.. netrinam, nekasom, nenukasom... niu ir taip gal kokias 3 dienas padarykite... paskui viskas tas pac tik dabar naudokite vietoj "BETODINE" Elocon 0,1%" skysti :) ir taip vel kokias 3 dienas.. na cia kaip norite... :) as tai taip darau... :) ir kai jau labai apgis.. tada daugiau naudokite "elocon 0.1%" skysti :)
na o jei is vis tos zaizdos baisios tada kokia savaite vien su "BETODINE" skysciu pasigydikite o paskui jau keiskite kaip ir rasiau.. :) nes man buwo labai baisios zaizdos... tai kokia savaite gydziau su betodine.. :)
niu va.. dar nevalgot pomidoru, negerkite pomidoru sulciu, ir nevagot pomidoru padazo.. :) niu ir viskas :) dar nepadauginkite alkoholio... :)
niu man tai jau isijo. mazdaug truko apie 2 savaites ;) net nesitikejau kad isgysiu :) nes pas gydytojus visus METUS vaiksciojau.. ir nieko geriau nebuwo.. kartais net blogiau...
SEKMES ISGYTI :*

zivile
Pranešimai: 39

2015-09-03 06:09

Sveiki,as zvyneline sergu jau 11m. Siuo metu vaistu nenaudoju,nes turiu kudiki ir maitinu krutim. Bandziusi as anksciau daivonex,dermovate ir t.t.- rezultatai nedziuginantis. Ant saves esu isbandziusi ir tesiu gydyma toliau,vaistu,kurio pavadinimas yra rdquo;CUTIS COMPOSITUM Nrdquo;. Tai leidziami vaistai i raumenys. Juos leistis reikia kas 4-ta para,3menesius. Lietuvoje ju nera,bet uzpyldzius poliklinikoj vaisto deklaracija,juos tada atveza. Gydymo kursas kainava apie 300lt [dabar gali but pabrange].

rasa
Pranešimai: 295

2015-08-30 13:08

Labukas,
labai noreciau suzinoti tu vaistu pavadinima. Nes as jau trylika metu kankinuosi su ta liga ir nieko. Visi tavo vardinti tepalai man taip pat nepadejo :(
Busiu labai dekinga

Irma
Pranešimai: 30

2015-08-30 05:08

Dabar vaistinese atsirado toks produktas - kremas RED DRY SKIN (ant pakuotes nupiestas grazus zalias drugelis). Labai gerai drekina oda ir jau po pirmos savaites kruopstaus vartojimo zvyneliu gerokai apmazeja. Gerai tai, kad jis pagamintas tik is naturaliu augaliniu ekstraktu, tai vaistininke sake, jog saugu vartoti net ant veido, kas man labai aktualu. nezinau, ar tiktu ji trinti i galva, bet visoms kitoms kuno vietoms - puiki priemone

Ramune
Pranešimai: 46

2015-08-29 11:08

Aš su šia liga ir gimiau. Buvo bandyta teplioti vaistais, bet viena gydytoja su didele patirtimi patarė nevargti ir prieš plaukų plovimą ištepti galvos odą sviestu. Kad plaukai po to žvilgėtų (aišku buvo plaunama su vaikišku šampūnu), juos išskalaudavome beržų pumpurų užpilu. Tuos pumpurus mama parsiveždavo iš vaistinių Maskvoje. Dabar šių "dalykų" Lietuvoje neberandu. Yra tik beržų lapai. Aišku reikia turėti kantrybės ir tokių pumpurų galima žiemą ar anksti pavasarį prisirinkti. Turėjau ilgas ir gražias kasas. Dabar kasų nebėra, o visos dėmės iš galvos galima sakyti pažiro po visą kūną. Harmoninių tepalų vengiu.

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-28 19:08

Ta liga labai individuali, stebek save, ziurek nuo ko pablogeja. Negalima valgyti, aštraus, suraus, rukyto maisto, alhogoliu nepiknaudziauk, bet nieko tokio jei isgersi truputi vyno, ar degtines, taip man sake pati gyditoja. Svarbiausia stebek save, esu isbandzius begale dietu, net badavima, bet ligai tas itakos neturejo. Svarbiausia stebek save ir zinosi ko reika saugotis.

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-25 13:08

kazkada meginau Skin Cap man taip baisiai pablogejo... bet labai daug kas juo dziaugiasi ir sako padeda

tomas
Pranešimai: 183

2015-08-24 16:08

nesuprantu kodel sakot kad negalima sausinti odos??? as visada tik issiploves galva ja kuo greiciau dziovinu.. seniau nedziovindavau ir tik blogiau budavo.. dar labiau demes paraudonuoja. Sutinku kad tikrai labai gerai juros vanduo, arba bent vonioje paguleti suriam vandenyje ;) Man demes yra ti ant galvos, ir pora ant kuno.. :(
Vartojau siuos vaistus: Dermovate - geras buwo tik kelias dienas :(
Betnovate - nieko nepadejo :(
daugiau tirpalu pavadinimu neatsimenu. bet jie irgi nepadejo..
yra geros tabletes: Altiva 180
sios labiau padeda...
na bet neisgyju :(
na va bet neseniai pradejau savo "nesamones" pradejau meginti visokius preparatus... draugs nupirko man viena.. nebrangus tik apie 4 lt... ir zinokit padeda, issitepi vakarais..
buwo idomiausia pirma kart issitepiau.. atsibundu ryte pasiziurejau i veidrodi.. niu nieko enmaciau, nes tas skystys labai tamsus :) nusiploviau, tada issidziovinau galva.. ir paziurejau i veidrodi :) demes apmazejo vos ne 50% :) tepiaus dar tik 2 kartus. tai nezina ar jis tikrai veiks gerai :) bet pradzia gera :) ir net maziau niezti tos demes :) o vadinasi beta... ir toliau nebezinau pavadinimo :( paklausiu to draugo kuris man nupirko, jei kam reik to pavadinimo parasykit i emaila atrasysiu ;) ir aciu uz kai kuriuos patarimus kuriuos cia radau.

"astuoniolikmetis"

Selene
Pranešimai: 2

2015-08-22 07:08

Kaip sekėsi pas Monikutę? Planuoju ir aį, tik kitu klausimu...
Beieškodama info užklydau į šią temą. Prisiminiau, kad ir aš ...40 metų sergu ;-)
Tik jokių požymių nėra, nors liga vadinama neišgydoma...
Kadaise, labai dėl jos kankinausi. Sovietinias laikais gydžiausi Malskvoje homeopatinėje poliklinikoje...Padėjo geriausiai.
Tikintiems netradicinias metodais ir netikintiems - žinokitež mitybą reikės keist, jeigu norite bent apsveikti.
KUO MAŽIAU ANGLIAVANDENIŲ !!! Jokių kavų, alkoholio, aštraus maisto, kepto...
Nuraminu - kai pasieksite remisją, tada po trupučiuką, retkarčiais galima :-)
Ir Mylėkite save ir kitus :-)
Kas nori sužinoti daugiau, selene@one.lt

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių