rita
Pranešimai: 239

2015-03-15 22:03

Labas perskaiciau tavo laiską, patikek manimi pasveiksi, as pati jau 7m. sergu zvyneline, bet laikausi.Esu Rita, cia mano mobilus, 868326548
parasyk, juk esam likimo draugai, bet esu optimiste, tirai viskasbus gerai. Pamatysi, mes ja iveiksime. Ane? Tereikia placiau sypsotis, pasaulis tada taps nuostabus ir liga bus lengviaus iveikiama...rasyk jei ka, pasidalinsim savo mintimis...

as
Pranešimai: 571

2015-03-15 09:03

labas edita, jei nesunku atsiusk info apie ta liga adresu www.pintiulka@one.lt
AČIŪ LABAI!!!

loreta
Pranešimai: 119

2015-03-14 08:03

SVEIKI, O KA DARO SU SANARIAIS? AR NAUDOJATE KOKIUS NORS PAPILDUS/VITAMINUS JU STIPRINIMUI???GALVOJU, REIKTU PRADET NAUDOT, BET NEZINAU KAS GERAIU...

aura
Pranešimai: 22

2015-03-13 16:03

Mano vyro brolis turi tokia pat problema ir su ja vargsta labai ilgai. Taciau jis nelabai tuo ir rupinasi. Bet as esu kineziterapeute ir mokausi medicinoje, galiu patarti nusipirkti alieju Linolla Fet N. Jo reikia isipilti i vonia kai maudaisi ir joje paguleti. tos demes pabala ir beveik isnysksta po keliu kartu.

Agnė
Pranešimai: 113

2015-03-13 14:03

labas indre, o tai kaip su tavim susisiekt?

reda
Pranešimai: 53

2015-03-13 13:03

O man nuo Politar šampūno buvo alergija.Matyt kiekvienas sergantysis turi atsižvelgt į savo organizmą,jo poreikius ir prisitaikyt sau tinkamas priemones.Kai jau visai niekas čia negelbsti,tai ir prie Negyvosios jūros vertėtų nuvažiuot,ir pas žuvytes(žinoma,jei yra iš ko).Avon kosmetikoje dabar yra priemonių su negyvosios jūros purvu.Gal ir jos visai nieko?O dar svarbu-tikėti,kad bus geriau,išlaikyti gerą nuotaiką.Nuo burbėjimo ir dejavimo tikrai geriau nebus.Sėkmės.

barbe
Pranešimai: 9

2015-03-13 09:03

Negyvosios juros druskos senokai vis isiberiu i vonia, beje perku Tomas Phylips, ten ji pigiausia, paieskokit. Po voniu labai gerai pasitepti riebiu kremu, ar alieju, man labai patiko masazinis, bet gerai yra ir vaikisku aliejuku. Apie naslaites girdejau ir meginau, bet man nepadejo nors isgijusiu sutikau. Naslaites turi buti miskines, tos mazais ziedeliais. Pameginkit.

deimante
Pranešimai: 5

2015-03-12 19:03

gera informacija gali surasti: www.zvyneline.tai.lt

indre
Pranešimai: 58

2015-03-12 16:03

PRASAU PARASYKIT VISI KURIE SERGATE SIA BJAURIA LIGA..LB NORECIAU SUSIRASTI DRAUGU SU TOKIU PACIU LIKIMU. LAUKSIU LAISKU...

violeta
Pranešimai: 27

2015-03-12 15:03

Priežastys ir gydymas šios ligos nėra visai aiškūs.Padeda vitaminas,,D"-gerti ir išoriškai,saulė,stipriai druskingas jūros vanduo.Daugelis sergančių žvyneline pasijuto geriau,kai pabuvojo kurortuose,kur didelis saulės aktyvumas(pav.Egipte),gerai veikė Raudonosios jūros vanduo(kas į tuos kraštus važinėja gal galėtų parvežti?)tačiau,ne visi juk gali į tokius kurortus važinėti,nes per brangu,o ir efektas laikinas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių