zivile
Pranešimai: 39

2015-10-07 13:10

atsiprasau,ten ne ligonei buvo. netycia nusispaude.

erik
Pranešimai: 1

2015-10-05 21:10

labai noreciau zinot ar kas buvo pasigydes porai metu,jei taip tai koum,kokia forma sergat.aciu...

Agnė
Pranešimai: 113

2015-10-04 19:10

gal kas galit parasyt kiek kainuoja RED DRY SKIN kremas ir ar galima nusipirkti be recepto,dekui

Krisitna
Pranešimai: 1

2015-10-04 10:10

GERB.Violeta Pranckevičiene,

GAL GALETUMETE TRUPUTI PLACIUA APIE TA GYDYMA ŽOLĖMIS? KOKS GYDYMO PRINCIPAS? KIEK MAŽDAUG TRUNKA? IR KOKIOS PASLAUGŲ KAINOS?
BE TO, IŠ KUR ŽINOT KOKIOS FORMOS ŽVYNELINĖ IR KAIP GYDYTI, JEI NESATE DARMATOLOGĖ?

saulė
Pranešimai: 170

2015-10-03 05:10

Gal žinote kaip panaikinti žvynelinę nuo veido. Ant kūno dar galiu pridengti, bet ką daryti su veidu? Gal galit placiau parašyti apie mitybą, arba patarti, kur gauti daugiau info.

natali
Pranešimai: 13

2015-10-01 20:10

man taip pat buvo išrašę DAIVONEKS,bet sakė, kad visiškai nekenksmingas, beharmonis, tik nepadėjo. gal LIGAI NEPRIKLAUSANTI maišo su kitu gydymu-kažkokiu, kur reikia vartoti dideles dozes berods D vit ar kito-po to draudžiama 2 metus pastoti. bet negaliu tvirtinti, kad ji sako neteisybę-reikia pasidomėti.
ruošiuosi užsisakyti iš Amerikos OXIPOR. gal kas galit parašyt savo nuomonę apie jį, jei naudojat.

natali
Pranešimai: 13

2015-10-01 15:10

O kodėl tiek mažai kas naudojat SKIN CAP? Ar dėl kainos?Bet tie hormoniniai dar brangiau gaunasi, ir pavojingi. O SKIN CAP bent ne hormoninis ir,kiek susidūriau , visiems padeda.Aišku jo nekompensuoja, bet atsimenu, kad būdavo labai nemalonu prašinėti tų kompensuojamų-jautiesi lyg nusikaltęs ir dar kyšius turi dalinti, o dar ir nepadeda.O gal kas girdėjot apie SKIN CAP šalutinį poveikį?Man per 13 metų nieko, ir vis dar padeda, manau ir savo vaikams pirksiu, jei ir jie susirgs.

Gabi
Pranešimai: 20

2015-10-01 09:10

Sergu jau 12metu. ir beje, ji pagydoma. Pažystu tokiu kur issigyde. tik reikia labai daug valios.Gydymas-subalansuota mityba,jokio alkoholio, aštraus ar sūraus maisto ir pan.Galvai šampūnai-Alphosyl, SkinCap,Polytar(dar tinka bet kokie su beržo derva).Iš tepalų man geriasiai tai Dermovate. Be to, tikrai labai neblogai vonios su jūros druskoma (ypač negyvosios jūros).

Agnė
Pranešimai: 113

2015-09-27 19:09

nesuprantu tada kodel man nieko nesake apie tuos apsigimimus..ir siandien buvau pas gyditoja,tai dar Daivonexo israse..ir Elakono..bet man tik jie tepadeda.galiu pasidziaugti tik tuo,kad ant kuno nedaug berimu,bet galva..anksciau ir kunas buvo baisiai isbertas,bet pradejau vaiksciot i soliariumus,i vonia pilti labai didelius kiekius druskos ir kazkaip sumazejo..dar pakeiciau mityba-visiskai atsisakiau saldumynu ir rukytu gaminiu.Skaiciau straipsni apie zuvytes,mama siule apsilankyti,bet nezinau ar verta leisti pinigus,galvos vis tiek neisgydis,na gal pagydytu,bet reik skust plikai.

jurate
Pranešimai: 83

2015-09-27 14:09

Sveiki, neseniai nuejau pas gyditoja del duobeliu ir nelygumu naguose ir man pasake ked tai zvyneline, taciau tik naguose. Norejau paklausti gal kas zinot ar galima prisiauginti nagus sergant sia liga, nes kitos iseities nematau?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių