Laura
Pranešimai: 92

2015-01-16 18:01

sergant sia liga reikia kuo maziau nervuotis,nes nuo nervu ir stresu ji labai paumeja,as sia liga sergu jau septynis metus,pries tai rasiau kad negyvosios juros druskos labai padeda,pabandyk.O gal tikrai kamparo spiritas pades.Siai ligai gyditi reikia daug kantrybes tureti ir geriau nesokineti nuo vienu vaistu prie kitu.Kartais naudojant kokius vaistus iskart nesimato pagerejimo,o tik veliau ji pastebi.Man taip buvo su neg.juros druskom.Dabar jau beveik isigydziau!!!!!!!

sergu
Pranešimai: 6

2015-01-16 16:01

Na,sirgt pradejau nuo 13..Dbr man 15.Siaip sunku man su sita liga sugyvent.tepu dermovate,pieneliais,dar bobutes uzkalbetais taukais,naudoju sampuna dermovate,eucerin.dbr pameginsiu ta kamparo spirita,gal pades?
Na,kai per google paziuriu vaizdu su psoriaze,tai znot,ten pzdc!!!!aciu Dievui,pas mane ne taip.Bet nugara visa nuseta raudonais taskais,rankos,alkunes,slunys.galva.nu negaliu,kaip mane tai erzina.nei su maike nepavaiksatu,nei su sijonu ar pan.ir siap man niezti,kartais skauda...
Atsibodo ziauriai,tepu tepu,ir nieks nepdada dabar isvis,tik blogeeeja.;<<

Laura
Pranešimai: 92

2015-01-16 15:01

is tikruju tai nezinau ar imanoma visiems,bet mano mama taippat sirgo sia liga,o dabar as sergu,ji isigyde visiskai,jau 10metu nebeserga,o as vis dar kovoju,jau beveik isigydziau,tikiuosi kad isnyks visam laikui.Sekmes visiem kovojant su sia slykscia liga!!! Stiprybes visiems!!!!!!

vaida
Pranešimai: 74

2015-01-16 06:01

O ką daryti žmonėms iš Klaipėdos?

LauraM
Pranešimai: 3

2015-01-14 09:01

KVIETIMAS DALYVAUTI TYRIME

Vilniaus universiteto Sveikatos psichologijos magistrantė Laura Morkūnienė atlieka kokybinį tyrimą „Sergančiųjų psoriaze savo ligos patyrimas“. Kviečiame vyrus ir moteris, sergančius psoriaze, dalyvauti šiame tyrime. Tyrimo metu surinkti duomenys bus naudojami magistro darbe ir susijusiose publikacijose.
Tyrimo dalyvių anonimiškumas garantuojamas. Tyrimo dalyviai turi teisę bet kuriuo metu pasitraukti iš dalyvavimo tyrime.
Tyrimo duomenys bus renkami interviu pagalba. Interviu bus atliekamas lietuvių kalba. Tyrimo dalyvis su tyrėja susitiks vieną kartą, susitikimo trukmė – 1-1,5 val.
Susitikimo vieta: Sausio 13-osios g. 31, Vilnius (prie TV bokšto) arba Jums patogioje vietoje (gali būti ir ne Vilniuje).
Norinčius dalyvauti tyrime prašome kreiptis telefonu 861199395 arba el.paštu: morkuniene.laura@gmail.com
Darbo vadovė: dr. Miglė Dovydaitienė
Konsultantė: dr. Agnė Matulaitė

Manau, kad kartu galime prisidėti prie geresnio sergančiųjų psoriaze poreikių supratimo.
Pagarbiai,
Laura Morkūnienė

darius
Pranešimai: 100

2015-01-13 11:01

mes online :) bevardi ar tu pasvekes? ar sergi?

Agnė
Pranešimai: 113

2015-01-13 11:01

to>>ieva
man dabar 19metu, sergu jau kazkur 15m..puikiai tave suprantu...del galvos tai nlb galiu ka patarti,nes pati nerandu jokios iseities isskyrus plauti kiekviena diena ir tepti. del kaktos ir kuno - siulau soliariumus, jei nesilankai dar. man padeda. uzsidedu lankeli, tai ir ant kaktos truputi apgyja.

saulė
Pranešimai: 170

2015-01-11 14:01

Šiandie sužinojau, kad man jau kelinti metai lengvos formos žvynelinė...Tik bėda, kad ant veido tos dėmelės atsiranda. Gydytoja išrašė tepalo Daivonex.Prisiskaičius čia suprantu, kad jis yra pakankamai stiprus ir veidui nelabai tinkamas.Bijau pradėt naudoti.
Kažkas minėjo, kad ši liga gali progresuoti. Nuo ko tai priklauso? Gydytoja patikino, kad nepatogumo dėl šios ligos neturėsiu, nes dėmės nėra ryškios ir didelės, tik tiek, kad skruostų srityje, tai kaip yra iš tikro??

studente
Pranešimai: 77

2015-01-11 08:01

Kad tik "mačytų"! :)))

vaida
Pranešimai: 74

2015-01-11 07:01

Ačiū

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių